Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. március 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Még a legmélyebb ráncokat is azonnal csökkenti. A koncentrált készítmény feltölti, elsimítja és enyhíti még a legmélyebb ráncokat is.

Matilda21

2015. november 12.

Nem szerettem - ragacsos, túl sűrű az állaga és nem szívódott be a szem alatti bőrbe. Szóval minden olyan tulajdonsággal bírt, aminek az ellentétjével kellett volna bírnia..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.