Estée Lauder

Ár:   17 000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. március 2.

Ár:   17 000 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Igh12

2016. június 24.

da Vinci ecset - párti vagyok, de végül győzött a kíváncsiság, és megszereztem ezt a példányt is.
Puha, "aranyosan tömött" ecsetke. Szépen, jól használható. Minden rendben van vele eddig, bár még csak egy hónapja használom.

Update: az első kimosás után kissé seprűs lett - Igazából, azóta nagyon ritkán nyúlok érte. (da Vinci szappannal mostam, óvatosan.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.