Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. október 18.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Puha, tartós szemhéjpúder duo

1000.- Estée Lauder Pure Color Eyeshadow Duo
Ár: 1000 , Eladó: Csokri
Állapot: Használt /új , Helyszín: Budapest alkalmanként Debrecen , fizetés: Személyesen posta foxpost
1500Ft - Estée Lauder Pure Color Eyeshadow Duo
Ár: 1500 , Eladó: niomiode
Állapot: 1x használt, Helyszín: Bp, fizetés: Posta v személyes

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Szeretem, jól pigmentált. A 11-es Shells színben vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Szeretem, jól pigmentált. A 11-es Shells színben vettem meg.

vfejes

2015. május 25.

Nekem egy lila színben van meg, rendkívül jó minőségű, gyönyörűen pigmentált, fantasztikus színekkel. Sajnos az enyém nem egy hétköznapi darab, emiatt viszonylag ritkán tudom használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 25.

Pöti

2014. április 9.

Gyönyörű árnyalatokban lehet kapni, az enyém a Vanilla Pods nevezetű. Natúr sminkhez tökéletes. A festékek minősége kifogástalan, szinte már krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 9.