Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Intenzív metál szín nedves/száraz formula. Futurisztikus csillogás. Gazdagon pigmentált metálos színek. Három funkciós összetétel, folyékony, por és zselé. Olvasztott fémként simul a bőrre. Nedvesen felvíve a "Cyber" ragyogást fokozza.

Kodi

2015. március 15.

Néha évek múlva valósulnak meg sminkálmok... régebben gyűjtöttem a színésznők, modellek képeit, ha valami szép sminket viseltek, hogy pontosan lekoppinthassam. Az egyik ilyen szépség, Rebecca Romijn-Stamos fotója volt a 2002-es cannes-i filmfesztiválon való megjelenéséről. Kék szemsminket viselt, de mégsem volt régimódi, vagy 80-as évekbeli, csak egyszerűen gyönyörű. No ehhez a királykék sminkhez valókat kajtatom egy ideje, és most svivko jóvoltából hozzájutottam az Arctic Sky fantázianevű szemhéjpúderhez. Ami gyönyörűséges, igazi királykék, nem kobaltos hülyekék, vagy IFA-kék hanem igazi mély enciános kék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Yndre

2012. szeptember 8.

Nagyon szép színekben kapható, bár nekem inkább a világosabb árnyalatok tetszenek, azok tényleg metál fényűek, míg a sötétek nem annyira intenzívek. Bár nedvesen alkalmazva kicsikarhatunk kicsit erőteljesebb fedést is. Ami számomra furcsa volt, hogy sokkal krémesebb, gélesebb állagra számítottam. Szerintem nem sokban különbözik egy hagyományos szemhéjfestéktől. Ha valami különleges színre bukkanunk érdemes megvenni, de egyébként pl a Sleek szemhéjfestékek is vannak ilyen jók töredék áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

edeseper

2012. július 31.

Tényleg jól pigmentáltak, tartósak, könnyű felvinni és eldolgozni. Húzós az ára, de megéri, igényes, minőségi szemhéjfestékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.