Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

Kiadás éve: 1991

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: rózsa, rózsafa, szegfű, jázmin, kardamom, ámbra,opoponax

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Verona5

2021. március 7.

Számomra ő 1992.

Újraélem azt az időt az illatemlékek segítségével!

Napsütés, gondtalan boldogság, remények, bármi lehet még az életben!

A legújabb divatkatalógusok és álomhelyek.

Az első nagy topmodellek: Christy Turlington, Linda Evagelista, Claudia Schiffer, Naomi Campbell, Paulina Porzikova - utóbbi az illat reklámarca.

Elhozta hozzám az elérhetetlen "NYUGAT" világát az USÁ-ból érkezett Bazaar és Vouge kihajtható belső részén ez az illatmintából szaglászott szegfűs mézes virágbomba.

Örök gyönyör - száz csillag!

Sajnos most csak az újabb kiadású van a birtokomban, nem annyira tömény és szép, mint az eredeti, de őtőle is ezer emlék tolul fel bennem, iszonyúan nosztalgikus.

Most tényleg nagyon visszafordítanám az időt -30 évvel!! Kezdjük újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 7.

Számomra ő 1992.

Újraélem azt az időt az illatemlékek segítségével!

Napsütés, gondtalan boldogság, remények, bármi lehet még az életben!

A legújabb divatkatalógusok és álomhelyek.

Örök gyönyör - száz csillag!

Most tényleg nagyon visszafordítanám az időt -30 évvel!! Kezdjük újra!!

jakarika

Korcsoport: >54
2020. augusztus 30.

Szegfúszeges, mézes, szegfűs csoda. Olyan mint egy véget nem érő álom. Magával ragadó szédülés az édességbe. De nem válik soha émelyitővé. Felejthetetlen.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Bernadett86

2018. november 13.

Az ujragondolt valtozat van meg.Gyanutlanul vettem meg nehany hettel azutan, hogy kibrobaltam az eredetit.Igazan meghokkento illatnak tartottam, jo par ora mulval amikor megcsapta az orrom azt mondtam huu az anyja ez tenyleg kiveteles alkotas.Nekem egy dolog jutotr eszembe rola, hogy fémes illata van, neha már a vérre emlékeztetett.De tetszett.Leszaradasa finom puha.Aztan kibontottam ezt..meglepodtem mar az uvegen is, teljesen mas.Ahigy az illat is.Bar igy is egyedi de kozel nem olyan mely, es az a femesseg ami a szememben igazan kulonosse tette, mar nem ugyanaz.Tartos meg igy is.Par ora uta engem Organzara emlekeztet.Nevessetek ki de annyira megdobbentett a kulonbseg a regi es az uj kozott hogy A4es oldalnyi emailt irtam angolul a parfum dobozban levo papiron megadott Estee Lauder cimre szemrehanyaskent, csalodottsagom kifejezeseul, a kibontast kovetoen 2oran belul😀Dobbenet de a valasz jott is 1heten belul!Elnezest kertek angolul, es jeleztek higy keresni fognak a magyar kollegak, kertek hogy adjam meg melyik uzletben vettem.Fel is hivtak par nap mulva, felajanlottak mindent, de nem eltem vele vegul mert addigra utanajartam, hogy O is aldozatul esett a valtozas szelenek.Azert annyit elvartam volna, hogy ezt beismerje a haz a valaszlevelben.Megtartottam mert igy is kiveteles.Pont ma nezegettem, meg online is horror ara van, szoval orulok, hogy birtokolhatom.Nem mindig tudom elviselni, valamikor emelyit es nem jottem meg ra melyik evszak a jo neki.4csillag, az eredetinek menne az 5 is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 13.

eannamaria

2018. január 14.

A legcsodálatosabb szegfűszeg illat, ámbrával , kardamommal , édes, de nem émelyítő , a virágos és gyümölcsös jegyek a háttérből muzsikálnak . Egy vintage maradékot őrizgetek , egy-két fújás egész nap érződik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

szilviakiralyno

2015. február 12.

Update: Végre sikerült megszaglásznom az "újrakiadást". Hát már nem olyan mély, nem olyan gyantás, nem olyan "sötét" ,nem annyira domináns a szegfűszeg, kissé áttetszőbb lett, de még mindig varázsos. Őt is elérte a végzete, na de nem baj. Modern időket élünk, talán cél is lehet, hogy ne legyen olyan tartós,-(tényleg elég volt 1, max 2 fújás) - mert akkor nem fogy annyi, a profit meg kevéskés lenne. Végül is biztos újraveszem, mert az illat valami nagyon finom. Kicsit azért visszasírom a régit...

2013. június 2.Nagyon mély, elragadó szegfűszegillat. Döbbenetesen tartós, aki viseli, istennőként érezheti magát, mindenki felfigyel rá az biztos. Egy fújás elég volt, a végtelenségig kitartott az illata.
Nekem sajnos már elfogyott, és nem kapok sehol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Nekem sajnos már elfogyott, és nem kapok sehol.

ftbnny

2013. szeptember 13.

Kamaszkorom illata volt, elég nagymamás, de mindig a tömény, testes illatokat szerettem, valahogy azok is állnak jól. Aztán egyszer csak elajándékoztam egy fél üvegnyit, elegem lett belőle, néha megszagolom, de már elmúlt a rajongás.
Egy csomó helyen lehet még kapni, a parfümériák polcain legalul kell keresni, vagy kérdezgetni az eladókat, neten meg több helyről is lehet rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.