Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2016-os limitált kiadás

14 szín tökéletes kombinációja, matt, szatén és fémes finish-sel – semleges és rózsás tónusok nappalra, csillogó bronz és füstös szürkék estére.

Izar

2019. november 22.

Whitemerci-től vettem át nemrég az övét, és bár már minden lényegeset elmondott a palettáról, azért muszáj nekem is lelkendezem róla egy kicsit. :-)

Szép kidolgozású, viszonylag nehéz paletta, amiről érezni rögtön, hogy bírni fogja a gyűrődést és nyugodt szívvel vihetem magammal egy külföldi útra.(Jól és biztonságosan záródik, de nem nehéz kinyitni sem.) És viszem is, mert olyan szuperül kihasználható színek vannak benne és olyan jó minőségű mindegyik árnyalat, hogy egy élvezet vele sminkelni. Mióta megvan, nem is nyúltam máshoz, legfeljebb egyszer vagy kétszer olyan felindulásból, hogy amennyi palettám van, őket is kéne néha használni. De nem megy, mert újra és újra csak ezért nyúlok.

Soha nem volt még olyan palettám, aminek minden, de tényleg minden színét használtam volna. Mindig volt egy-egy mumus, amire haragudtam, hogy miért foglalja a helyet az egyébként tökéletes színösszeállításban. Na itt aztán nincs ilyen: mind a 14 szín tökéletesen kihasználható, egyiknél sem érzem azt, hogy feleslegesen került a termékbe. A fekete az egyetlen, amit ritkábban használok, de csak mert füstösíteni, kontúrozni én mindig barnával szoktam, mivel a fekete az arcomon engem rettenetesen öregít. Viszont ennek ellenére sem mondom, hogy felesleges, mert ha éppen úgy érzem, hogy túl meleg és bronzos a hatás, és a sminkem többi részéhez ez nem passzol, akkor ezzel kicsit átmegyek a külső V-n és máris hidegebb az egész. Szóval van létjogosultsága még ennek a színnek is, a többi pedig mesés, igazán nagyon passzol az arcomhoz és szememhez minden árnyalat.

Van pár high-end szemhéjpúderem, és eddig mindegyikről az volt a véleményem, hogy kidobott pénz, ennél még egy alsó kategóriás cucc is többet tud. Némelyik veszettül porol, másik alig látszik, és ha csákánnyal esnék neki, akkor sem jönne fel a szín. Megint mások pár óra alatt eltűnnek, vagy elmaszatolódnak.
A Sultry Nudes mutatta meg nekem, hogy milyen is kéne legyen egy high-end szemhéjpúder paletta. Tartós, egész nap rajtam marad, nem porol, nem maszatolódik, nagyon intenzíven pigmentált és gyönyörűen satírozható. Ja, és a kétoldalú ecset is minőségi darab, pihe-puha szőrrel. Ha nincs más nálad, ezzel az egy (azaz két) ecsettel akkor is tökéletes sminket tudsz készíteni.

Szerencsés vagyok, hogy nagyon jutányos áron jutottam egy szinte alig használt, szuper állapotban lévő darabhoz, de még az eredeti árát is hajlandó lennék kifizetni, annyira jó. Tőlem ezer csillag.

(Háttérinfo: világos olíva a bőrszínem, a szemem pedig a pupilla körül barna, kívül mohazöld.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 22.