Estée Lauder

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Stina, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

ashley216

2013. április 12.

A rezgést én sem igazán értem,hogy minek van:D Viszont nekem nagyon szép ívelt hosszú dús pillákat csinált csak nem volt olyan szép fekete színe,de ezt leszámítva nagyon jó:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 12.

krémi

2011. november 25.

Én nem vagyok elájulva tőle, semmi értelmét nem találom annak a minimális rezgésnek, amit művel. Ezt leszámítva elég jól dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

Stina

2011. május 30.

A nagyon nagy Ő! Az egyetlen problémám vele - az ára. :)) De ezt figyelmen kívül hagyva maximálisan elégedett vagyok. A vibrálásnak hála nem ragadnak össze a pilláim, nem csomósodik, de hosszít, ível, intenzív színű és tartós. Alkalmi sminkhez a legjobb választás. Én melegen ajánlom mindenkinek, hogy tegyen egy próbát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.