Estée Lauder

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Quebeck, Módosítva: 2020. június 19.

Ár:   $60
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

2017 Estée Lauder x Victoria Beckham kollekció

Multifunkciós krém arctermék, amely elsősorban arcpírként vagy bronzosítóként alkalmazható, de használható ajakra, illetve szemhéjra is.

1 árnyalatban elérhető: Blond Milk

Lyne

2020. augusztus 15.

Eddig csak por állagú pirosítót, illetve bronzosítót használtam, de már régóta izgatta a fantáziám milyenek lehetnek a krém állagúak. Volt bennem némi félelem a használatot illetően, s azt kell, hogy mondjam, hogy bénáztam is rendesen az első 2 nap, de aztán nagy szerencsémre, felkukkantottam ide és láttam Kamea véleményét, ami óriási segítség volt, uh ezúton is köszönöm neki!! ^^ Gyorsan beszereztem az általa ajánlott RT 200-as arcecsetet és azóta egyszerűen imádom ezt a pirosítót!! <3 Gyönyörűen fel lehet vinni vele a terméket és sokkal, de sokkal szebben mutat az arcon, mint bármelyik por állagú pirosítóm..!! Valahogy sokkal természetesebb... Nekem szerencsére egyáltalán nem csúszkált az arcomon, a nap végén is csodásan mutatott, de lehet, hogy ez alapozó függő is.. Ráadásul, amiért nálam még egy plusz csillagot is érdemel, hogy rúzsként is kiválóan lehet használni!! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Kamea

2020. április 14.

2020. 04. 14. Update: A RT 200 Expert Face arcecsettel tökéletesen fel tudom vinni, majd pedig egyenletesen el tudom dolgozni az arcomon. Nyerő párost alkotnak ők így ketten!

2020. 04. 03. Nagyon-nagyon kedvező áron sikerült megvásárolnom itt, a Krémmánián. A kompakt aranyszélű, aranybetűs fekete papírdobozban lapul. Maga a termék ugyancsak követi ezt a vonalat: a fekete bőrutánzatú borítást magasfényű arany fémkeret fogja össze. Valóban olyan igazi Victoria Beckham-es: letisztult, és a ma oly divatos minimal stílus. Ugyanakkor számomra mégis kissé ódivatú benyomást is kelt a szögletes vonalvezetésével, valamint a fémkeretes bukszára és régi cigarettatartó tokokra emlékeztető megjelenésével.
A szín olyan multifunkci, barnás-narancsos. Én még egy leheletnyi rózsaszínt is belelátok, de erre ne vegyetek mérget, mert én szeretek mindent túlgondolni. Szóval olyan szín, amivel lehet pirosítani, de bronzosítani is.
A felvitelét én elég nehézkesnek tartom, vagy még csak tapasztalatlan vagyok e téren, nem tudom. A krémpirosítókhoz való ecsettel egyáltalán nem sikerült egyenletesen eldolgoznom, ezért ujjbeggyel viszem fel és azzal is dolgozom el. A pigmentáltsága és a tartóssága rendben van, az állaga viszont szerintem egy ici-picit zsírosabb, mint kellene. Úgy érzem, emiatt a kelleténél jobban csúszik-mászik.
Ha olyan kedvem van, akkor viszek rá még az éppen aktuális kedvenc porpirosítomból is, ami így tutira megtapad egész napra.
Nem vagyok a krémpirosítók nagy ismerője, így most még az ismerkedés és az összeszokás időszakában tartunk. Mindent összefoglalva: 4*-ot simán megérdemel, de azért annak örülök, hogy nem teljes áron vásároltam meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 14.