Esthetic

Ár:   600 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TimiK, Módosítva: 2016. február 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az Esthetic gyantalemosó olaj kíméletesen távolítja el a bőrön maradt gyantát és szennyeződéseket. Összetevőinek köszönhetően hidratálja és nyugtatja a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

petrezselyem

2017. január 6.

Úgy döntöttem, átállok a gyantázásra, és megvettem hozzá ezt az olajat. A dolgát kitűnően végzi, felviszek néhány cseppet a ragacsos felületre, 1-2 percig belemasszírozom a bőrömbe és már el is tűnik a gyanta maradványa. Használata után a bőrfelület tisztítást igényel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

Emolliensek: Paraffin, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate

Mesterséges olaj, amit bőrpuhító (emolliens), sűrítő, és sikosító (a krémet könnyebben kenhetővé tevő) anyagént használnak. A zsíros bőrűeknek és pattanásokra hajlamosaknak érdemes kerülni, mert komedogén (pattanásokat okozó) és pórus elzáró összetevőnek számít.