Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ann11, Módosítva: 2013. szeptember 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Aloe vera kivonat és glicerin tartalmának köszönhetően segíti a természetes vízháztartást, így bőre fürdés után bársonyos és puha tapintású lesz. Kellemes illatával kényezteti testét és lelkét. Paraben mentes.

Kamioka

2016. szeptember 22.

Szerintem nagyon jó illata van és kellemes hidratáló hatása. Nyáron kifejezetten szetem használni, mert hűsít és nyugtatja a bőrömet. Zuhanyzás után nem szárad ki a bőröm és kellemes illatú marad. Az ára kiváló, a kiszerelés szerintem nem praktikus, jó lenne ha lehetne kissebb falakonokban is kapni, ezért csak 4 pontot adok. Egyébként ajánlom mindenkinek, mert tényleg nagyon jó az összetétele is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 22.