Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2014. február 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Q10 koenzim és gyömbér kivonat tartalmú, ránctalanító, feszesítő hatású testkrém

ritus206

2014. július 17.

Az illatáról nekem a 90-es évek olcsó testápolói jutnak eszembe, tökéletesen felszívódik, hidratált selymes, ápolt bőrt eredményez de hogy feszesítené a bőrt azt nem vettem észre.Könnyű állagú, hígabb krém(lotion), picit zsíros először de maradéktalanul felszívódik, nem hagy zsíros érzetet maga után.Az árához képest egyáltalán nem rossz, de az ígéreteket sajnos ez a testápoló sem tudta nálam betartani, bár találkoztam már sokkal rosszabbal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.