Estrea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miri, Módosítva: 2015. július 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Rendkívül gazdag krém, vitalizálja a szövetsejteket, lágyítja, feszesebbé teszi a bőrt. Színezék mentes.

• A mediterrán olívaolaj vitalizálja, lágyítja, feszesíti a szövetsejteket, magas E-vitamin-tartalma segíti a bőr regenerálását
  • Az allantoin sebhegesítő hatású, elősegíti az új sejt képződését. A bőrt nem irritálja, a bőr sima finom tapintású lesz tőle.

Stresszes, száraz bőr ápolására ajánlott.

ritus206

2014. július 17.

Használata kényelmes a pumpás csomagolásnak köszönhetően, nagyon jól hidratál, tökéletesen felszívódik, lehet rá sminkelni.Nem olajos, nem fénylett tőle az arcom, sőt éreztem és láttam hogy a vizet pótolta benne, de ezen kívül semmi.Nem hogy nem tette feszesebbé a bőrt én inkább azt láttam hogy megereszkedett.Lehet hogy túl hidratáltam.Elhasználtam egy egész krémet, nagyon jól pótolja a vizet a bőrben, ettől valamit simul, de ezen kívül semmi.A hidratáló hatása és a tökéletes felszívódásért valamint az összetételért adok négy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.