Estrea

Ár:   487 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   illatszer boltok, drogériák, patikák, online, Bijo, Mediline, Béres Egészségház   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: psaeve, az összetevőket feltöltötte: Debreczeni, Módosítva: 2018. február 8.

Kategória:   Samponok

Eredeti Ausztráliából származó teafaolajat tartalmazó sampon. Gyengéden tisztítja a hajat és fejbőrt. Tartós használata megelőzi a fejbőrön a korpa képződését. Sérült, sebes fejbőrre is alkalmazhatja. Ösztönzi az egészséges bőrképződést, fokozza a vérkeringést. Nincs mellékhatása. Illata eredeti teafaolaj (eukaliptusz és kámfor). Mesterséges színezőt, illatanyagot, parabént, és SLES-t nem tartalmaz.

A teafa olajról: Az Ausztráliában honos fa ágaiból, leveleiből desztillált illóolajról van szó. A teafaolajat elpusztítja a gombákat, baktériumokat és még a vírusokat is. Korpás haj, viszkető fejbőr kiváló gyógyszere. A teafaolaj terpén nevű vegyületeket tartalmaz, amik képesek a fejbőr hámrétegeibe beépülni, így fejtik ki fertőzésgátló hatását.

Debreczeni

2017. december 20.

Szépek az összetevői, elég híg állagú, és kifejezetten igazi teafaolaj illata van. Nekem sajnos elsőre kevés, de 2.samponként mosva nyugtat, és jó érzés ilyennel zárni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

drozsi

2016. szeptember 25.

Samponként eddig még hasznalni. Mivel mindnetől mentes, pattanásos bőrőmre hasznalom es bevalt. Szarit es nyugtatja is a bort. Ar-ertek aranyban mas lemosokhoz kepest szuper

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

alcyone

2015. szeptember 30.

Ár-érték arányban egészen jó, bár én felváltva használom egy másik samponnal. Az biztos, hogy megnyugtatja az érzékeny bőrt és plusz pont, hogy sles mentes (kell néha, hogy a fejbőr is fellélegezzen). De többet nem tudok róla mondani, nem tartom csodaszernek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

psaeve

2015. július 23.

Ezt a sampont eredetileg korpás hajhoz ajánlják, illetve azoknak, akiknek érzékeny a fejbőrük (csak természetes összetevőket tartalmaz). Nekem semmi ilyesmi problémám nincs, zsírosodó a hajam.
Én azért választottam, mert megtetszett, hogy teafa olaj van benne, aminek már az illatát is imádom. Nagyon megfogott, hogy pár összetevőből áll csak, amelyek ismerősen csengenek. Az illata a samponnak natúr, de isteni. Írják is, hogy SLES mentes, pont ezért kímélő és nem habzik. Nekem nehéz volt vele hajat mosni, mert hullámos a hajam és sok. Nem nagyon habzott fel. Tusfürdőként fogom használni inkább, meg arcöblítésre, mert a teafa olaj jó a pattanásokra is.
Ez nem az én hajtípusomnak a legjobb, de biztos vagyok benne, hogy korpás vagy érzékeny bőrre szuper. Le fogom tesztelni egy barátnőmön, akiről tudom, hogy csak speciális samponnal moshat hajat a fejbőre miatt. Arról még beszámolok. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 23.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.