Estrea

Ár:   360 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

A levendula olaj illetve a zsálya kivonat puhává varázsolják bőrét, nyugtatják testét, lelkét. Hidratáló anyagai megóvják bőrét a kiszáradástól is. Zuhanyozás után a bőr tiszta, puha tapintású valamint friss lesz.

orafka

2015. december 26.

karácsonyra kaptam egy levendulás csomagot, ennek fogott meg a legjobban az illata, este leteszteltem, nagyon finom, még órákkal később is érzem a levendula illatát, jó állag, jó illat, utána krémet se kellett használom vagyis hidratál!!! Levendula mániás társaimnak kötelező darab!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 26.

psaeve

2015. július 16.

Nagyon szeretem ezt a tusfürdőt, olyan nyugtató az illata! Egy kicsit hígabb, mint amit megszoktam, de nem zavaró. Mindenkinek ajánlom, aki olyan levendula mániás, mint én! :) Ráadásul ezért az árért nagyon megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 16.