Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Eszter ajánlása: Ez a szappanom is 30 %-ban tartalmaz farm kecsketejet! Ebben a szappanomban bőven van aszalt barack, barackmagőrlemény és barackmagolaj is! A barack termésének és magjának kivonata a kozmetikai iparban bőrkondicionáló és hidratáló anyag, magolaja lágyító szer és bőrkondicionáló anyag. A szénhidrátokban, ásványi anyagokban, vitaminokban gazdag barackot tartalmazó kozmetikai készítmények a zsír- és vízhiányos bőrt gyengéden ápolják, hidratálják és regenerálják. A barackmag őrlemény és a szójapehely peelingként szerepel szappanomban. Nagyon finom illata van, tényleg a nyarat varázsolja használója köré."

Kiszerelés: 9-10 dkg

illatvarázs*

2013. augusztus 2.

Krémes, nagyon jól habzik, a bőrt nem szárítja. Ellentétben a homoktövisessel, ennek kifejezetten tetszik az illata. Igaz nagyon halovány, gyenge kis illat, de amit érezni az finom és egész tartós marad a bőrön. Nem barackos, csak enyhén édes, igazi szappan illat. A bőrnek jó barátja.:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 2.

Nessy

2012. augusztus 16.

Három Eszter-szappanom van. Ez az egyik! Kicsit fura az illata, enyhén kecskeszagú(mondjuk mi sem lenne természetesebb egy kecsketejből készült szappan esetében!). Nagyon jól ápolja a bőrt, szeretem használni, lehet újra rendelek majd ha elfogy, meglepően lassan fogy amúgy! Csak annyi csábító szappan szerepel a kínálatban, lehet másfelé csábulok!:P Ha kézműves szappan, sőt ha szappan úgy általában, csak Eszter!:) Nagyon szimpatikus nekem a hölgy, olyan aki tényleg a lelkét is beleteszi ezekbe a kis csodás termékekbe! Tudom közhely, de tényleg ez az érzésem. Pikkelysömörre is próbáltam a Holt-tengeri ásványost, be is vált, de sajnálatos módon rettenetesen zsíros hatású lett tőle a hajam. Most olvastam egy másik szappannál az ecetes öblítést, lehet kipróbálom úgy!
Update: Kipróbáltam samponnak is újra, ecetes öblítéssel, sajnos még így is katasztrófa, nagyon csúnya, és kellemetlen tapintású tőle a hajam. Pontot mégsem vonok le, mert rábeszéltem anyukámat hogy használja fürdéshez, és a derekáról eltűnt a pikkelysömör! +néha arcot is szeretek vele mosni, amikor túlszárítanak más lemosók, pattanásom nem jön elő tőle, és krémezni sem kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.