Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet feltöltötte: Milka, Módosítva: 2012. október 31.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

"Ez a szappanom a"Gombóc Artúroknak" készült, közülük is főleg azoknak, akiknek száraz a bőrük! Legfőbb összetevői a csoki és a kókusz. Én speciel oda vagyok érte, imádom az illatát, és mivel leginkább a tengerparti városok árusai jutnak róla eszembe, akik hűtött kókuszdarabokat árulnak, naná, hogy kedvenc! :) Szeretem a kókusztejet is, ebben a szappanomban az is van, mert nem csak inni finom, hanem a bőrnek is jót tesz a maga antioxidáns hatásával. Azonkívül remekül tisztít és puhává, simává varázsolja a bőrünket. De ha ennyi nem lenne elég a kókuszból, jócskán tettem bele kókuszreszeléket is. A csokiról és az ő hatásáról a bőrre most nem írok, szerintem már egész regény kerekedne ki abból, amit ebben a témakörben már leírtam!"

Összetevők: Teljes Kecsketej,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Olívaolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Kókusztejpor,  Kókuszreszelék,  99.5-Ös Csoki,  Naoh

elizabett85

2013. október 31.

Most, hogy elhasználtam belőle egyet, úgy gondolom kellő tapasztalattal rendelkezem ahhoz, hogy véleményt alkossak róla.
Ez a szappanja is fantasztikus Eszternek!!! Az illata csodás, nagyon natúr, nagyon szép és fantasztikusan táplál. Testápolót már régen nem használok, a bőröm feszesebb, mint valaha, érezhető a hatás!!!
Tipp a használathoz: aki nem szeretne megválni a tusfürdő nyújtotta habzástól, de mégis szeretne ilyen szappant használni, annak nagyon ajánlom, hogy vásároljon hozzá egy fürdőrózsát és a hatás nem marad el, csodás habot kapunk a segítségével a szappanból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

Milka

2013. április 13.

én bizony gombóc artúr vagyok. nagyon szeretem Eszter ezt a szappanját, / is / egyáltalán nem szárít, egy élmény vele a fürdőzés...és az illata valami imádnivaló...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.