Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Szappanok

"Citromolaj: Agyműködést serkentő, baktériumölő, élénkítő, élősdi pusztító, érfal-erősítő, fertőtlenítő, csíraölő, frissítő, gyulladáscsökkentő, -gátló, illatszer, izzadtságcsökkentő, méregtelenítő, tisztító, nyugtató, relaxáló, sebgyógyító, szagtalanító, szaunázást segítő, szíverősítő, vérnyomás-szabályzó, vérzéscsillapító, fagyás, fáradtság, fejfájás, fekélyek, hányinger, émelygés, tengeribetegség, klimax, normál bőr, normál hajra, orrvérzés, pattanás, ráncos, fáradt bőr, stressz, szemölcs, tyúkszem, viszketés, viszketegség, zsíros bőr, zsíros haj, reuma, ízületi gyulladás, köszvény, rovarcsípés,-szúrás, szájzug herpesz, törékeny körömre, túlzott faggyútermelés, visszérgyulladás."

Összetevők: Kecsketej,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Olívaolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Bio Reszelt Citromhéj,  Citrom Illóolaj,  Litsea Cubeba Illóolaj,  Naoh

Kiszerelés: 9-10 dkg

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Anheszenamon

2014. július 9.

Nagyon szeretem ezt a szappant. A nyári melegben kellemes érzést nyújt ha ezzel tusolok. Tetszik az illata és az, ahogy kopik, kiállnak belőle az apró citromhéj forgácsok, amik gyengéden radírozzák a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

Gigi81

2012. december 30.

Ünneprontó leszek sokak szemében azt hiszem, mert többféle szappant kipróbáltam Esztertől, de olyan se-se érzés. Nem tudok "superlativus" kifejezést használni, mert amire rendeltetett, arra egyik sem vált be,átlagosnak mondanám, viszont állagát, kiszerelését tekintve jobb, mint a többi hasonló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

Rachel

2012. október 31.

Kellemes az illata és friss érzetet nyújt.:)Viszont nekem gyorsan fogy:( a fahéjassal ellentétben.Igaz ezt használom tusolásra.De állagra is,mintha puhább lenne.Pedig az utóbbi időben hanyagoltam a használatát,hogy maradjon még.Ettől eltekintve 5!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.