Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Igazi vitamin és antioxidáns bomba a bőrnek! Ez az arcpakolás hibiszkusz tartalmának köszönhetően csökkenti a pangást a véredényekben, erősíti a kapillárisok falát és rugalmasságát, élénkíti a vérkeringést. Nyugtató hatású. Rendszeres használatával megelőzhető a bőr kivörösödése, foltosodása.
Minden bőr hálás lesz, ha megkaphatja ennek az arcpakolásnak a hatóanyagait,  de rosaceás bőr kezelésére ajánlott leginkább!

Összetétel: Kecsketejpor,  Zabkorpa,  Csipkebogyó,  Feketeáfonya,  Hibiszkusz Virág,  Rózsaszín Agyag

Kiszerelés: 150 ml

Aldrovanda

2013. május 24.

Kicsit hosszú lesz:
Épp az előbb kentem fel az arcomra. :) A hatás-ár-összetétel miatt nincs szívem csillagot levonni, szerintem ezen szempontok alapján jobb, mint a bolti vagy felkapottabb bio/öko társai. Nagyon szépen eltávolítja a faggyút, elhalt hámsejteket, frissít, élettel telibbé teszi a bőröm, hosszan hat. Hozzáteszem, én nem vagyok érzékeny, ezért nem fáj, nem pirosodik ki, nem súrolja/karcolja le a bőröm, de akinek ilyen problémái vannak, legyen óvatos vele.
A felvitelével és kinézetével van egyedül gondom, de igyekszem figyelmen kívül hagyni, hogy most is úgy nézek ki, mintha a reggeli pépes zabpelyhet (és ez pozitív kifejezés rá) kentem volna az arcomra. :D Elég durva/nagy darabok vannak benne, ezért nehéz egyenletesen felvinni. Én még a keverési arányokra sem jöttem rá, bár lehet, hogy nem is vízzel/tejjel, hanem olajjal vagy mézzel is megpróbálom elkészíteni. Ha valaki rájött, hogy a legjobb használni, kérem, írja meg! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 24.

Kicsit hosszú lesz:

Milka

2012. október 25.

látványosan jót tett a bőrömnek, amit ezúton is köszönök:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

látványosan jót tett a bőrömnek, amit ezúton is köszönök:)