Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Eszter ajánlása: Ebbe a szappanomba jó sok 99°%-os csokit és holland kakaót tettem, na meg aloe vera gélt, hogy a legszárazabb bőrnek is barátja lehessen. Új formámban igazán rusztikus hatást kelt. A kakaóban és a csokoládéban található flavonolok kifejezetten jót tesznek a bőrnek: hidratálják, erősitik a struktúráját, és javítják létfontosságú funkcióit is, például a vérkeringést - mutatta meg egy friss, német kutatás. A csokinak tehát nemcsak az íze és az illata isteni finom, de a kozmetikában is jól használható: nem véletlen, hogy egyre elterjedtebbek a csokoládés masszázsok, illetve arckezelések. A csokoládéval mindamellett, hogy csökkenthető az érelmeszesedés, az infarktus és a szélütés kockázata, illetve jótékony hatással van a kedvünkre, védi és szépíti is a bőrünket. Rendkívül tápláló, hidratáló, illetve stresszcsökkentő hatású, amire rohanó napjainkban nagyon nagy szükségünk van. Természetesen ez a szappanom is 30 %-ban teljes farm kecsketejet tartalmaz."

Kiszerelés: 11-13 dkg

Összetevők: Kecsketej,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Olívaolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  99%-Os Csokoládé,  Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gelgy,  Naoh