Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Az eperben található vegyületeknek kifejezetten fiatalító hatása van. Magas A-vitamin tartalma által hámképzô és ránctalanító. A testünket bedörzsölve megszabadít az elhalt hámsejtektôl, hűsíti a napozásban kipirosodott bőrt, sőt véd az ultraibolya sugárzástól. C-vitamin tartalma miatt fehérítô hatású, halványítja a kialakult pigment-foltokat. Fogaink fehérségét a filmsztárok is megirigyelhetik, ha hetente egyszer pépesített földieperrel dörzsöljük át. Az eper a szalicilsav természetes forrása, ugyanez a hatóanyag található meg az akné elleni kozmetikumokban.
Az arcpakolás bőven tartalmaz liofilizált epret!
Liofilizálás során vákuum alatt, alacsony hőmérsékleten rendkívül kíméletes dehidratáció és szárítás történik, az érzékeny hatóanyagok károsodása nélkül."

Összetétel: Kecsketejpor, Zabkorpa, Rizspphely, Liofilizált Eper, Rózsaszín Agyag

Kiszerelés: 150 ml

Passzé

2013. január 10.

Óóó! Két éve nyáron rendeltem, nagyon bevált. Érzékeny arcbőröm van, de ez után sem szárazságot, sem pirosodást, húzódást nem tapasztaltam. Nagyon finom puha lett tőle a bőröm. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.