Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Ez a szappan is 30 %-ban tartalmaz farm kecsketejet! Az eperben található vegyületeknek kifejezetten fiatalító hatása van. Magas A-vitamin tartalma által hámképzô és ránctalanító. A testünket bedörzsölve megszabadít az elhalt hámsejtektôl, hűsíti a napozásban kipirosodott bôrt, sôt véd az ultraibolya sugárzástól. C-vitamin tartalma miatt fehérítô hatású, halványítja a kialakult pigment-foltokat. Fogaink fehérségét a filmsztárok is megirigyelhetik, ha hetente egyszer pépesített földieperrel dörzsöljük át. Az eper a szalicilsav természetes forrása, ugyanez a hatóanyag található meg az akné elleni kozmetikumokban. Szappanom bőven tartalmaz liofilizált epret! Liofilizálás során vákuum alatt, alacsony hőmérsékleten rendkívül kíméletes dehidratáció és szárítás történik, az érzékeny hatóanyagok károsodása nélkül."

Kiszerelés: 9-10 dkg

Lala

2013. április 14.

Ennek a szappannak nagyon jó illata van. Engem az epres turmixra emlékeztet, legszívesebben beleharaptam volna. Az én száraz arcbőröm nem igazán szereti a szappanokat, mint rájöttem. Sajnos szárít mindenféle szappan, de kézmosásra tökéletes volt. És Eszter termékeinek az a legjobb tulajdonsága, hogy nem rak bele egy halom káros anyagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.