Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: Ametiszt, Módosítva: 2013. január 13.

Kategória:   Testápolók

Házi készítésű ghi-ből, rózsaolaj hozzáadásával készül. Nagyon erős bőrtápláló hatással rendelkezik.

Vancsi

2015. június 10.

Egyszer vettem..mikor használtam párom megkérdezte, hogy megint a büdös krémmel kened magad, túl zsíros nehezen szívódik, többet nem is rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Kormios

2012. november 23.

Pár napja jutottam hozzá, már nagyon vártam rá. Nem is csalódtam! Az illata nagyon jó, és a használata után hihetetlenül puha és bársonyos lesz a bőröm. A felszívódási ideje kicsit több, mint a bolti testvajaké, de engem ez nem zavar, bőven kárpótol az illata és a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.