Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A fahéj erős, meleg-fűszeres, gyantás aromájával kényeztet bennünket ez a szappan. A fahéj kiváló antioxidáns, fertőtlenítő, gyulladáscsökkentő hatású. A fahéj mellett lenolaj hozzáadásával erősítették ezeket a hatásokat, kiváltképp pattanásos, cellulites bőrre jó!

Kiszerelés: 12-13 dkg

Összetevők: Kecsketej,  Olívaolaj,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Napraforgóolaj,  Fahéj,  Fahéjolaj,  Naoh

Rachel

2012. október 31.

Az illata mennyei,már csak azért is megadnám az 5 *-ot!:) Természetesen nem csak ezért adom.Arcmosásra használom és a hátamra.Tényleg kordában tartja a pattanásos bőrt.Nekem nyár óta megvan,de ugye nem egész testre használom.Kicsit szárít,de ezt annak tudom be,hogy natúrszappan és zsíros bőrre ajánlott.Használata utána puha bőr az eredmény:)Megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 31.

noncsi97

2012. augusztus 4.

A fahéj isteni illata, és a kecsketej nagyon jót tesz a bőrnek, nekem nagyon bejött ez a szappan! Többféle natúrszappant kipróbáltam, de Eszter szappanjai voltak, amiknek a hatását is éreztem, és nem mállik szét, mint más gyártók tejes szappanjai. Ráadásul az apró szemcsék radírozzák a bőrt, amitől puha, sima lesz. Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.