Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A ghít úgy is nevezik, folyékony arany. A keleti kultúrában a ghí a gazdagság szimbóluma volt mindig is. A ghí szépítő szer is, amit Keleten még a mai napig előszeretettel használnak. Például száraz, kirepedezett bőrre kiváló. Sejtregeneráló hatású és simítja a ráncokat. A ghí támogatja és serkenti az agy működését. Az ayurvéda szerint a ghí a test és az elme koordinátora. Fiatalító hatású, hosszú élettartamot nyújt."

Illata: hárs

Kiszerelés: 9-10 dkg

Összetevők: Kecsketej,  Olívaolaj,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Napraforgóolaj,  Ghi,  Hárs Macerátum,  Naoh

natasa76

2019. július 8.

Majdnem illatmentes szappan, alig habzik, ellenben problémás bőrre nagyon jó, nem szárít, természetes megoldást jelent az ekcémás bőrömre, tünetmentes vagyok több éve, mióta Eszter szappanjait használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját, ezt a ghí-vajasat pedig különösen! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Anheszenamon

2014. március 21.

Egy ideje már ki akartam próbálni Eszter termékeit, és amikor megkaptam ezt a szappant ajándékba, nagyon megörültem neki. Nagyon enyhe illata van, tusolás után nem érződik a bőrön, tehát aki az illatmentes szappanokat kedveli, annak ez tökéletes választás. Azt külön meg kell szokni, hogy nem habzik. Viszont a bőrnek nagyon jó, nem szárad ki és igazán puha zuhanyzás után. Nincs semmi feszítő érzés, és el lehet felejteni a testápolót. Ami számomra külön öröm, hogy még a férjem is hajlandó volt kipróbálni az extra száraz és érzékeny bőrére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 21.

Nory08

2013. július 6.

Megmondom őszintén kétkedve fogadtam, mert hát szappan, és ugyebár a szappanok szárítanak. Na meg próbáltam már olyan szappant amire azt mondták nem szárít, és úgy szárította az amúgy is száraz bőrömet, hogy már csípte, égette, ami már elviselhetetlen volt, de úgy gondoltam teszek egy próbát megérdemel egy esélyt, ha már a többi is kapott. Jól tettem nekem nagyon bejött. Nem váltott ki allergiás reakciót, nem szárított, és még finom illata is van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

Passzé

2013. január 15.

Kedvenc natúr szappanom! Ennél jobbat sehol sem találtam. Nem szárít, szépek az összetevői, nincs erős, fölösleges illata. Csodás szappan! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.