Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Eszter ajánlása: Furcsa, szürke színű ez a szappanom, de a külseje ellenére ajánlom mindenkinek, mert egy hetes használat után az ember belátja, hogy olyan értékei vannak, ami miatt meg kell bocsátani zord külsejét! :) A természetes tengeri iszap magnéziumból, nátriumból, káliumból, kálciumból és brómból álló ásványi anyag együttese biztosítja bőrünk számára a nélkülözhetetlen tápanyagokat és szabályozza a bőrsejtek víztartalmát is. Leradírozza az elhalt hámréteget, utat nyitva az ásványi elemek behatolásának. A Holt-tengeri iszap gyulladáscsökkentő, faggyúmirigy szabályozó hatása következtében a zsíros bőr normalizálására is kiváló. Ugyanúgy, mint többi szappanom, ez is 30%-ban teljes farm kecsketejet tartalmaz!"

Kiszerelés: 9-10 dkg.

Összetevők: Kecsketej,  Olívaolaj, Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,   Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Holt-Tengeri Iszap,  Citromos-Eukaliptusz Illóolaj,  Naoh

masnis

2014. április 2.

Szerettem, mert kézzel készített volt, és natúr, és szinten tartotta a bőröm (bár jobb nem lett tőle), de csak a felét tudtam elhasználni, mert olyan ragacsos-folyós lett, hogy ki kellett dobnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Ametiszt

2013. november 7.

Szuper kis szappan ez. En testre hasznalom, es azota az amugy veszesen szaraz es allandoan viszketo labszaram sokkal jobb allapotban van - mar csak nagyon ritkan viszket es ritkabban igenyel testapolozast is. Emellett a szappan egyaltalan nem olvad szet, megtartja a viszonylag szilard allagat (en lecsopogos szappantarton tarolom), igy nagyon lassan fogy. Kozben mar ujabbakat is rendeltem Esztertol, alig varom, hogy azokat is kiprobaljam, de megfogadtam, hogy addig nem teszem, mig ez el nem fogy - jocskan varnom kell, ugy tunik most. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Lola88

2013. július 21.

Arctisztításra használom. Egyértelműen jobb, mint akármelyik lemosó, bőven veri a Vichy-t is. Sokkal kevesebb pattanásom van azóta és nem is olyan súlyosak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

elizabett85

2013. május 18.

Szuper jó ez a szappan zsíros bőrre! Reggel megmosom vele az arcom és nagyon mattít, nem tart ki egész nap, de ezt nem is várnám tőle. Fantasztikus használni, kicsit sem irritál. Nem vettem észre hogy megváltozna az állaga, ha lefolyós szappantartóba van téve.
A kisfiamat (2 éves, nagyon érzékeny bőrrel) szintén fürdetem vele és nála is csodát tett érdes falkarjával!!!
Az illata kicsit fura, de mégis szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 18.

Az illata kicsit fura, de mégis szeretem!

Gigi81

2012. december 30.

Ünneprontó leszek sokak szemében azt hiszem, mert többféle szappant kipróbáltam Esztertől, de olyan se-se érzés. Nem tudok "superlativus" kifejezést használni, mert amire rendeltetett, arra egyik sem vált be, átlagosnak mondanám, viszont állagát, kiszerelését tekintve jobb, mint a többi hasonló termék. Sokáig elég, arra azonban vigyázni kell, hogy egy idő után az illóolajok önálló életre kelve, úszkáltak a szappan tetején. Az illata sem igazán tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 30.

zsoficza

2012. október 2.

Imádom Eszter kecsketejes szappanjait! Ekcémás vagyok, az őszi-téli időszakban meg pláne, és végre egy olyan szappan, ami nem irritálja ilyenkor a bőröm (még a shea vaj alapúakat sem tudtam vele megszerettetni..). Az illata is kellemes, friss illat, annak ellenére, hogy - hálistennek - nincs telenyomva illóolajakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.