Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Összetevők: Kecsketej,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Olívaolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Homoktövis Őrlemény,  Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oileo,  Naoh

illatvarázs*

2013. augusztus 1.

Maga a szappan nagyon jó krémes, nem szárít. Kézbe fogni is nagyon jó, az egyik legjobb formájú szappan, amit valaha használtam. DE a szagát egyszerűen nem bírtam elviselni. Nekem posvány szag. A zuhanyzóból átkerült kézmosóba, de ott sem bírtam már használni. Fájó szívvel, de a kukában landolt a fele. Tudom, hogy nem minden a szappan illata, lényeg, hogy jól "működjön", de azért van egy elvárásom, ami az illatot illeti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Milka

2012. október 25.

az én arcomra "ő" a tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. október 25.

az én arcomra "ő" a tökéletes:)