Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Készítésekor, kamilla kivonattal és illóolajjal, valamint kamilla virággal gazdagították. Védi a bőrt a gombás fertőzésektől, kifehéríti az elszíneződött pigmenteket a bőrben. A kamilla szappan kitűnő a száraz és érzékeny bőr napi ápolására. A kamilla fájdalom csillapító, gyulladás csökkentő hatása is érvényesül. Mint minden szappanom, a kamillaszappan is legalább 30 % - ban tartalmaz kecsketejet.

Kiszerelés: 12-13 dkg

Összetevők: Kecsketej,  Olívaolaj,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Napraforgóolaj,  Kamilla Virág,  Kamilla Illóolaj,  Naoh

majoreszternora90

2015. december 10.

Johaninha, mit kapsz Esztertől, hogy ötcsillagos véleményeket copy-paste-ezel mindenhová? Legalább vennéd a fáradságot és írnál külön egyéni véleményt mindegyikhez. Így nagyon átlátszó... A Clinique véleményeknél detto...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 10.

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját, a kamillás pedig az egyik kedvencem! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Szonya

2013. július 4.

Régebben rendszeresen rendeltem Esztertől, ez a kamillás volt a kedvencem az illata miatt. Imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 4.

kata72

2012. november 27.

Sajnos nekem nem vált be, hihetetlenül kiszárította a bőröm, pedig nagyon figyeltem a szappan kiválasztásánál, hogy kizárólag a bőrtípusomnak megfelelőt vásároljam meg. Ennek a készítőnek már több szappanját kipróbáltam, mert egyébként nagyon megnyerő külsőleg, de szerencsétlenségemre eddig mindegyiknél így jártam. Még próbálkozom, mert egy másik fórumon azt olvastam, hogy ilyenkor méregtelenít a bőrünk és várom, hogy jobb legyen. Ha valakinek van tapasztalata és ötlete, szívesen meghallgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 27.

mariannavarga

2012. augusztus 4.

Eszter több portékáját kipróbáltam már és eddig egyikben sem csalódtam! Sőt a Ghi-vajas krémjeit sem engedem soha kifogyni! Csak ajánlani tudom annak akinek komoly problémái vannak a bőrével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

tmelinda04

2012. augusztus 4.

Nagyon szeretem ezeket a szappanokat, még egyikben sem csalódtam. Nem habzik úgy mint a bolti társai, de helyette krémesen szét tudom kenni magamon. Nagyon sokáig elég egy darab, nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.