Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2015. január 20.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

30 %-ban tartalmaz kecsketejet! Frissen őrölt brazil kávét tartalmaz.

A koffein kora reggeli áldásait már senkinek nem kell bemutatni, de nem csak az álomszuszékok dicsérik, a bőrgyógyászok is. Csak néhány éve fedezték fel a koffein érösszehúzó hatását, de nyomban a bőrpirosodás elleni termékek fontos alkotóelemévé vált. Narancsbőr gondra is jó, a koffein ugyanis növeli a vérerekkel egyébként szegényesen ellátott zsírraktárak anyagcseréjét, így segíti a zsír lebontását és kiürülését a szervezetből.

Kiszerelés: 11-12 dkg

Összetevők: Kecsketej,  Olívaolaj,  Pálmaolaj,  Mogyoróolaj,  Lenmagolaj,  Szőlőmagolaj,  Napraforgóolaj,  Főzött Kávé,  Frissen Őrölt Kávészemek,  Naoh

Milka

2013. április 13.

Eszter szappanjai közül - legalábbis az általam használtakból - a ez a legtovább tartó. kellemes kávé-illat. / így férfiak részére is bátran használható - ajándékozható / nagyon szeretem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 13.

Mo0nlight

2012. augusztus 6.

Régebben használtam ezeket a szappanokat, de amikor újra akartam vásárolni, valamiért elérhetetlen volt a webáruház. Most, hogy ismét kaphatóak, biztos hogy megint "eszteres" kecsketej szappant vásárolok arctisztításra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

anita75

2012. augusztus 5.

Éppen ilyen szappant használok most, és nagyon tetszik! Egyáltalán nem szárít, sőt, nem kell testápolót használnom utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

levendulakert

2012. augusztus 4.

Nekem is nagyszerűen beváltak Eszter Szappanjai.Ezért már az üzletemben is forgalmazom,és nagy sikere van,aminek nagyon örülök! :) Hogy ez is reklám...?
Hát ez itt a reklám helye is,na és persze a véleményeké.
(Amúgy én nem Eszter reklámjára vagyok irigy,hanem a kecskéire, mert nekem sajnos nem lehet...;)...:))))))De!Eszter Kecsketejes szappanom az igen!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Hát ez itt a reklám helye is,na és persze a véleményeké.

noncsi97

2012. augusztus 4.

Kipróbáltam ezt az Eszter szappant is, ugyanúgy meg voltam vele elégedve, mint a többivel. A bőröm sokkal simább, puhább lett, már az első használatkor! Ennek tényleg "kézzel fogható" a hatása! Ajánlom még a levendulásat, az az abszolút favorit nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Csufika

2012. augusztus 4.

Nekem ugyan nem a kávés a kedvencem , de minden szappana Eszternek a tökéletes BŐRÁPOLÓ! Így csupa nagybetüvel!Rengeteg szappant kipróbáltam már az elmúlt években és bátran állíthatom , hogy ezek a legjobb minőségű jelenleg kapható kecsketejes szappanok!Remélem valaki feltölti a többit is , a kedvencem a rózsás és a mézes-zabos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Ruzsaszal

Korcsoport: >54
2012. augusztus 4.

Eszter szappanjai csodásak! Én épp most használom ezt a kávésat, finom és puha lesz tőle a bőröm. A többi házikészítésű szappanhoz képest nagyon tartós. Legalább háromszor annyi ideig kitart, tehát árértékben is sokkal kedvezőbb a társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Esszé

2012. július 28.

Tört kávédarabos házi szappan 30 % kecsketejjel :-)
Nem túl puha, nem ázik szét. Sokáig elég. A formája igazán marokba simuló, könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 28.

Tört kávédarabos házi szappan 30 % kecsketejjel :-)