Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Testápolás

"Az alapsója Holt-tengeri fürdősó. A kecsketej, amiből jócskán teszek bele, igen kiváló szépítőszer és stabilizálja a bőr savak elleni természetes védőrétegét. A tejben és a tejsavóban található tejsav fertőtleníti a bőrt, és fürdés után sokáig kellemes közérzetet biztosít! A Holt-tenger a szépség és egészség forrása, vizében 2 millió év alatt több mint 25 féle ásvány és nyomelem halmozódott fel igen nagy mennyiségben és rendkívüli összetételben. A holt-tengeri só és az abból készült termékek igen gazdagok ezekben az elemekben, így a bőrön át felszívódva a bőrsejtekbe, izületekbe és izmokba jutva fejtik ki hatásukat.
A másik, az egészségmegőrzésben is fontos szerepet játszó fürdősó összetevő, sportolóknak és nem sportolóknak: az Epsom só."

E vitamint, citromfüvet, csalánlevelet, kamilla virágot, körömvirágot, hársfavirágot tartalmaz. Illata: citromfű, hárs és kamilla

Kiszerelés: 0.5 kg