Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Fürdőtermékek

"Az alapsója Holt-tengeri fürdősó. A kecsketej, amiből jócskán teszek bele, igen kiváló szépítőszer és stabilizálja a bőr savak elleni természetes védőrétegét. A tejben és a tejsavóban található tejsav fertőtleníti a bőrt, és fürdés után sokáig kellemes közérzetet biztosít! A Holt-tenger a szépség és egészség forrása, vizében 2 millió év alatt több mint 25 féle ásvány és nyomelem halmozódott fel igen nagy mennyiségben és rendkívüli összetételben. A holt-tengeri só és az abból készült termékek igen gazdagok ezekben az elemekben, így a bőrön át felszívódva a bőrsejtekbe, izületekbe és izmokba jutva fejtik ki hatásukat.
A másik, az egészségmegőrzésben is fontos szerepet játszó fürdősó összetevő, sportolóknak és nem sportolóknak: az Epsom só."

E vitamint, rózsaszínű agyagot, rózsaszirmokat és rózsailló olajat tartalmaz.

Kiszerelés: 0.5 kg

zsoficza

2012. október 2.

Nem is nagyon ragoznám a dolgot.. Eszter fürdősói a legjobbak!!! :) Tele vannak szuper összetevőkkel, és tényleg sokkal kellemesebbé teszik napjaink agyonfertőtlenített fürdővizét. Ebből a rózsásból, és az ekcémás bőrre valóból vettem tavaly télen 1-1 zacskóval (persze azóta elfogyott, most készülök újrarendelni). Hogy ne úszkáljanak szanaszét a gyógynövények a kádban, egy dísztasakba lapátolom a sót, és így szoktam őket hagyni ázni, amíg én kedélyesen pancsikolok. :]

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.