Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 17.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ez a szappan a relaxációban lehet segítségünkre, azon túl, hogy a levendula görcsoldó, fertőtlenítő hatása is érvényesül benne. Tihanyi levendula olajat tartalmaz.
Súlya: 12-13 dkg.

Összetevők: Kecsketej, Oliva Olaj, Pálmaolaj, Mogyoróolaj, Lenmagolaj, Szőlőmagolaj, Napraforgóolaj, Levendula Virág, Levendula Illóolaj, Naoh

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját, a levendulás pedig az egyik kedvencem! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

elizabett85

2013. július 23.

Fantasztikus ez a szappanja is Eszternek, teljesen rájuk kattantam, legszívesebben megvennék egy csomót és mindennap mással fürdenék, mert nem nagyon tudok választani:). Ez tényleg egy relaxálós, nyugtatós szappan, főként a gyerekeimen (2,5 éves, 8 hónapos) alkalmazom és gyönyörű a bőrük, a nagy hiper érzékeny, ekcémára hajlamos, de mióta ezzel fürdetem nincs vele gond. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

Kormios

2012. december 2.

Sajnos nekem hihetetlenül kiszárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 2.

Sajnos nekem hihetetlenül kiszárította a bőrömet.

egymosoly

2012. augusztus 17.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam Eszterre! Kipróbáltam több szappanját is, ez a kedvencem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

SzEdina

2012. augusztus 5.

Nekem leginkább a ghís szappanja vált be. Annál finomabb illatú, természetes, és hidratáló szappant még soha sehol nem próbáltam. Nem is nagyon szeretnék mást kipróbálni, mert nekem ez tökéletesen bevált. Több barátnőmnek is ajánlottam, és ők is elégedettek voltak vele. Ezért merem ajánlani. A mi családunk áttért Eszter szappanjaira. A gyerekeket is szappannal fürdetem, és biztos lehetek benne, hogy semmi problémájuk nem lesz a bőrükkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

alvingirl

2012. augusztus 5.

Eszter holt tengeri iszapos szappanja 2 hét alatt eltüntette az ekcémámat a lábfejemről, ennek már egy éve, és azóta nem tért vissza. Tette ezt egy alig 1000 Ft-os termék, szemben a több ezer ft-os szteroidos cuccokkal szemben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

noncsi97

2012. augusztus 4.

Már a sokadik ilyen szappant használom el, csak jót tudok róla mondani. A bőröm már az első használat után selymes, puha lesz, a benne lévő levendulavirág darabkák pedig gyengéden radírozzák. Krémet sem használok már, mert nincs rá szükség. Az illata is imádnivaló, és tényleg nyugtató a hatása! A korábbi kisebb bőrhibák pedig eltűntek! Arcra is bátran ajánlom, pár percre rákenem az arcomra, majd lemosom. A barátom is észrevette a változást, és ez nagy szó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

eszter

2012. augusztus 4.

Imádom!Nincs mit titkolni rajta, ez valóban egy csodaszer!Nagyon ajánlom mindenkinek, próbálja ki! Hihetetlenül ápolja a bőrt, krémes, természetes, minden alkalommal egy igazi kényeztetés számomra!A kedvencem a ghis, a bountys, a csokis...a készítője pedig rendkívül figyelmes, kedves...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Csufika

2012. augusztus 4.

Ezt a szappanát is imádom Eszternek! Szappan létére kicsit sem szárít , sőt hidratál , ahogy a bolti termékek az ígéretükkel ellentétben nem teszik! Az összes szappana krémes és igazi ápolás még az ekcémás , hiper érzékeny bababőrnek is. Szerintem legalább akkora , sőt teljesítménye alapján 3x akkora hírverést érdemelne , mint mondjuk "Mannáék" . Az arcpakolások is csodás hatásúak. Köszönet értük és nehogy valaha is abbahagyd a készítésüket Eszter!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

redit58

Korcsoport: >54
2012. augusztus 4.

Én Eszter szappanjairól és minden más termékéről, amit kipróbáltam csak jót tudok mondani! És ajánlom minden féle bőrproblémában szenvedőnek a termékeit!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.