Eszter falusi portékái Lícium Gyümölcsös /Goji Berry/ Kecsketejes Arcpakolás Alap

Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A Goji bogyó a B-vitaminnak és az antioxidánsoknak is gazdag forrása, amelyek a káros szabad gyökök ellen védik meg a szervezet sejtjeit.
Gazdag továbbá poliszaharidokban, amelyek az immunredszert erősítik, továbbá 18 különbözőaminosavat is tartalmaz és bőséges kálium-forrás is.
Gátolja a bőr öregedését, támogatja a bőrsejtek anyagcseréjét, a máj anyagcseréjére gyakorolt hatásán keresztül elhalványítja az öregségi pigmentfoltokat."

Összetevők: Kecsketejpor,  Zabkorpa,  Rizspehely,  Zöldtea,  Fehér Agyag

Kiszerelés: 150 ml