Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 3.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Ezekben az arcpakolás alapokban kecsketejpor, mindenféle bió gabona őrlemény, kozmetikai agyagok, gyógynövények, olajos magvak, szárított, vagy liofolizált gyümölcsök vannak. Receptjüket a bőrtípusokhoz és a bőrproblémákhoz igazítják.
100 %-ban természetes, többségében bio minősítésű összetevőkből állnak és mivel nincs bennük víz több hónapig is eltarthatók.
Vegyes, pattanásos, zsíros és problémás bőrre készítettem ezt a mentás-levendulás arcpakolás alapot.
Fő összetevője a kecsketejporon kívül a zöld agyag, mely hatásosan vonja ki a bőrből a méreganyagokat és a felesleges zsírt. Tartalmaz még bió kukoricakeményítőt, ami a zöld agyag ezen tulajdonságait erősíti, amellett, hogy Rendeteg ásványt és és bőrtápláló anyagot tartalmaz.

Kiszerelés: 150 ml

Összetevők: Kecsketejpor,  Bio Zabkorpa,  Zöld Agyag,  Kukorica Keményítő,  Fodormenta Levél,  Levendulavirág

Kormios

2012. november 1.

Valahányszor felteszem ezt a pakolást, a húgom mindig megjegyzi, hogy úgy nézek ki, mintha egy horrorfilm zombijelenetéből léptem volna ki. Miután azonban lemosom, elmaradnak a gonosz megjegyzések, és nem győz csodálkozni, hogy milyen puha és sima lett a bőröm :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

SzEdina

2012. augusztus 5.

A termékről: Soha nem használtam még ilyen jó arcpakolásokat, mindegyiket csak ajánlani tudom. Amint lemostam, szinte bababőr szerű lett az arcom, nagyon kellemes tapintású. Elkészíteni felkenni, sem túl nagy macera. Leginkább vízzel szoktam keverni (lustaság), de próbáltam már mézzel és joghurttal is. Nekem nagyon beváltak. És barátnőimnek is, akik kipróbálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

noncsi97

2012. augusztus 4.

Ezt a pakolást még nem próbáltam, csak más fajtákat Esztertől, nekem a rózsás van jelenleg, de ugyanúgy pozitív tapasztalataim vannak az eddigiek alapján. Érezni, ahogy húzza össze a bőrt, feszesíti, tisztítja és összehúzza a pórusokat. Nem lehet leírni, milyen csodát tesz az ember arcbőrével! Talán mint a babapopsi, olyan lesz az arcbőr a használata után azonnal! Ráadásul a pakolás alapport, többféle folyadékkal lehet hígítani. Én sima vízzel szoktam, de lehet joghurttal, mézzel, tejjel, zöld teával, stb.... Sokáig elég, én két naponta esténként használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

eszter

2012. augusztus 4.

Szuper jót tesz a bőrnek, azonnal kisimul, pihe-puha lesz és csupa természetes anyag van benne!!!Nagyon szeretem használni, ajánlom mindenkinek! Sokkal jobbak Eszter termékei, mint akármelyik drogériás termék, több, mint egy éve használom ezeket és elmúlt az ekcémám, gyönyörű a bőröm, nincsenek ráncaim (33 éves vagyok!)!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 4.

Csufika

2012. augusztus 4.

Nekem a rózsás és az ubtan indiai arcpakolásom van , igazi csodát tesznek a bőrrel! Kisimul , feltöltödik és rózsás színt kap egy-egy pakolás alkalmával.
És ahogy Eszter minden terméke , ezek is csupa természetes összetevőkből állnak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 4.