Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiszerelés: 9-10 dkg

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját, a levendulás pedig az egyik kedvencem! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

elizabett85

2014. július 25.

Most nyáron csak ezt a szappant használtam a kevert, néha pattis bőröm ápolására mindennap. Már a vége felé járok és azt kell mondja imádom! Egész jól habzik, kellemes érzés arcot mosni vele és a bőröm pihe-puha. Pattikat nem okoz, de az arcom összképe lényegesen szebb a gyenge hámlasztó hatásának köszönhetően.
Már újra rendeltem :) !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Már újra rendeltem :) !!!

brfoo

2012. november 9.

Én anno a "bounty" fantázia néven futót vettem meg először és nagyon szerettem, bár kicsit szárított, de megfelelő hidratálással utána ez a probléma megszűnt. Később már kamillásat, mentás-levendulásat és teafásat is vettem és egy csalánosat adtam ajándékba egy pszoriázissal küszködő rokonomnak és fürdéshez már csak ezt használja. Én bízom benne, hogy ez a termék továbbra is megőrzi tisztaságát és nem darálja be a profitorientált világ. Nagyon jó érzés velük pancsolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.