Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 13.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Eszter ajánlása: Ebbe a szappanomba a farm kecsketejen kívül a rózsa dominál, hisz rózsavízet, bió rózsaszirmot és rózsolajat is tartalmaz. A rózsától a hervadt bőr új életre kel. A rózsa vízmegkötő képessége javítja a bőr hidratációját. Alkalmazását a tág pórusú, idősödő, illetve enyhén szarusodott, vízhiányos, merev bőr esetében javasoljuk. Pórusösszehúzó, regeneráló, rugalmasító hatású. Természetesen ez a szappan is 30 %-ban kecskelányaim tejét tartalmazza!"

Kiszerelés: 9-10 dkg

Joaninha

2015. december 10.

Eszter házi, kecsketejes szappanjai a legjobbak. Imádom minden verzióját, a rózsás pedig az egyik kedvencem! Sajnos alkalmanként kijönnek a testemen és az arcomon is ekcémás foltok, illetve más allergiás kiütések. A kecsketej viszont tökéletes fegyvernek bizonyul a bőrproblémák ellen, még a gyulladt pattanásos bőrre is tökéletes ellenszer. Rendszeresen használom Eszter szappanjait nem csak az arcomon, de az egész testemen. Azt kell tudni ezekről a szappanokról, hogy más szappanoktól eltérően egyáltalán nem szárítják ki a bőrt, sőt nagyon is táplálják és elképesztően puhává és selymessé varázsolják azt. Egyszóval imádom, nem tudnék megválni tőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Aldrovanda

2013. május 8.

Hú, hát... eddig igazán kellemes meglepetés. 4 éve szappant használok, ez a második kecsketejes, és nagyon-nagyon tetszik. Megmarad rajtam a rózsaillat, pihe-puha leszek, jobban habzik, mint az előző kecsketejes szappanom. Kicsi, kellemesen dörzsölő szemcsék is vannak benne. Az összes eddigivel ellentétben ez az arcomat sem szárítja, sőt. :)
(Eddig nem szerettem szappannal arcot mosni, mert akkor meg utána rögtön hidratálhattam is, viszont minél kevesebb mindent akarok magamra kenni... szóval úgy tűnik, ez a szappan ezt is megoldja.) Remélem, hogy sokáig bírja majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

repülő mókus

2013. május 8.

Az illatát nagyon szeretem, és lassan fogy, sokáig tart. Annyi hátránya van, hogy szárít kicsit, úgyhogy hidratálni kell utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

ciseklusek

2013. március 30.

Nagyon kíváncsian vártam, hogy végre kipróbálhassam ezt a szappant. Sajnos, engem kissé szárít. Az arcomra használom, és ha nem krémezem rögtön utána a bőröm, akkor feszül, száraz, kissé hámlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 30.