Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Esztrer ajánlása: Ezt a szappanomat a cellulitisszal küszködő nőtársaimnak ajánlom leginkább. Újításként szappanom luffaőrleményt tartalmaz, vele végzett masszázs felpezsdíti a vérkeringést, javítja a bőr anyagcseréjét, élettani folyamatait. A Holt-tengeri só más kedvező hatásán kívül pillingként is szerepel benne. Bőrünk így könnyebben magába szívja a kecsketej és a tengeri alga hatóanyagait, melyek fokozzák a sejtek megújulását, erősítik a kötőszövetet, salaktalanítanak, csökkentik a gyulladást, tisztítják, simítják, feszesítik és regenerálják a bőrt."

Kiszerelés: 9-10 dkg

elizabett85

2013. július 23.

Nem tudom, hogy ennek köszönhetően-e, de mióta használom lényegesen kevesebb a narancsbőr rajtam. Imádom, pedig "csak" egy natúr szappan, mindenféle különleges illat nélkül, viszont csodákat tesz a bőrrel. Aki illatfelhőre vágyik az ne vegye, de aki egy tápláló, nem szárító, radírozós szappant szeretne, annak nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 23.

mariannavarga

2012. augusztus 15.

Ezt a párom hasznája és nagyon elégedett vele - bár ő nem nő:), a hátát nagyon megviselte a napsugárzás és sokat segít az elhalt hámréteg eltávolításában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.