Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 12.

Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

"Eszter ajánlása: Ez a szappanom is 30 %-ban tartalmaz kecsketejet! Legfontosabb összetevője a teafa illóolaj,és a zöldtea, de kamilla és hárs kivonatot, valamint aloe-vera gélt is raktam bele.

A teafa hatásai:
- elpusztítja a baktériumokat, vírusokat, gombákat
- vágott sebeket, horzsolásokat tisztítja, fertőtleníti, különösen fontos ez a fertőző sebek esetében!
- megállítja a vérzést, gyorsítja a szövetek forradását, hasznos segítség rozácea ellen is!
- égési sérülésekre, napégésre fájdalomcsillapítóként alkalmazható, a sérült felületet fertőtelníti.
- pattanások megszüntetésére, akné kezelésére is alkalmas
- vírusos szemölcsök kezelésére is alkalmas
- lábgomba, lábujjak közti kipállás ellen, körömgomba megszüntetésére
- hajparaziták és élősködők ellen is sikeresen használható (korpásodás, tetű, rüh), csökkenti haj zsírosságát.
A zöld tea kíváló antioxidáns hatású, erősíti a teafa fertőtlenítő hatását, hidratáló és bőrnyugtató hatású!"

Kiszerelés: 9-10 dkg

Ametiszt

2013. augusztus 16.

Nagyon szuper ez a szappan! Én arcra és mellkasra, hátra is használom (azokra a részekre, ahol pattanások szoktak kijönni), és nagyon sokat segít a bőröm rendben tartásában. A teafaolaj illatát én speciel nagyon szeretem, valahogy a "tisztasághoz" kötődik a fejemben. A szappannak finom, krémes habja van, de vannak benne "szemcsék" is, amik radíroznak. Jól tisztít és nem feszül utána a bőröm. Nagyon lassan fogy, nem mállik szét a víztől, én már hónapok óta rendszeresen használom és kb. egyharmada megvan még. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

elizabett85

2013. június 4.

Szerintem nagyon jó ez a szappanja is Eszternek. Mióta használom, teljesen kitisztult az arcom, nem száraz és nem is zsíros, nem is pattanásos, szép, üde bőröm lett tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

Gigi81

2013. április 26.

Átlagos hatással rendelkező szappan, amire ígérte, hogy jó, arra egyáltalán nem vált be." Illata" egyáltalán nem tetszett. Sajnos, nem mindenki bőrének tesz jót az illóolaj, ráadásul, mint minden olajat tartalmazó szappanban, nem akkora az illóolajok mennyisége, hogy igazán hatásról beszélhessünk. Így, ár- érték arányban sem megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 26.