Eszter falusi portékái

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: Esszé, Módosítva: 2012. augusztus 26.

Kategória:   Szappanok

"Eszter ajánlása: Zabliszt és zabkorpa felhasználásával készült. Termelői mézzel dúsítva kínálom. Minden bőrtípusra, de legfőképpen érett és vízhiányos, száraz bőrre ajánlom. Müzlis tál helyett most kozmetikai tégelyekben és üvegcsékbe kerülnek a zab alkotóelemei. Mivel az értékes gabonaszem (avena sativa) igen gazdag erősítő proteinekben, ráncsimító hatású, és élénkítő vitaminokban. Igazi egészség koktél a fáradtés az igénybevett bőrszámára."

Összetétele: Teljes kecsketej, olívaolaj, pálmaolaj, mogyoróolaj,  lenmagolaj, szőlőmagolaj, termelői méz, zabliszt, zabkorpa, NaOH

Kiszereés: 9-10 dkg

porumbkatalin

2012. augusztus 12.

Az első Eszterszappan, amit az ekcémás karomra használtam! Eredmény: pár hét alatt szépen lepergett a "pikkely" és nagyon ritkán jön ki újra. Nem kell testápolót használnommellette. Hajat is kíválóan moshatok vele, mert selymes lesz tőle és nem zsírosodik, de az ecetes öblítést nem szabad elmulasztani szappanos hajmosásnál. Tényleg csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 12.