Eszterkrém

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Klajdi, Módosítva: 2018. április 3.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Dezodorok

Szuperhatásosan és teljesen természetes úton véd meg a kellemetlen testszagtól úgy, hogy az izzadást nem gátolja meg.

Alumínium sóktól mentes.

Korsolya

2019. április 4.

Az illata csodás, az állaga morzsalékony, darabos, kicsit nehéz vele bánni. Nagyon izzadtam mellette, már zavaró módon. Naponta többször kellett felkenni, hogy ne szagosodjak be. A ruháimat befogta rendesen, dolgozni kellett, hogy kijöjjön a maradék belőlük. Mivel fehérben dolgozom, emiatt nem tudtam sokáig használni... Sajnálom nagyon. Nem tudom újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

mona82

2019. január 19.

Nagy bánatomra nekem nem vált be ez a dezodor. Három pont az illatának, annak hogy magyar és természetes. Mínusz kettő amiért nehéz kenni, darabos és sajnos én szagos vagyok tőle nap végére. Sajnálom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

encibajbi

2018. július 17.

Mindenképpen újravevős!!! Eddig a citromfüves változatot használtam, de a levendulásat is biztos kipróbálom. Nagyon bevált. Nem zavar, hogy izzadok tőle, a lényeg, hogy ne legyek büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

Klajdi

2018. május 10.

UPDATE
Sajnos hiába figyeltem h vékonyan kenjem, nem lett jó. A hónaljam egy hatalmas, égő piros folt lett. :( Már azt is megpróbáltam, hogy estére bekenem testápolóval, és reggel használom a dezodort, de sajnos így sem tudom kompenzálni a szárító hatását. Soha semmilyen kozmetikummal nem jártam még így, nem értem milyen összetevő válthatja ezt ki. Rettenetesen sajnálom, mert hatását tekintve nagyon jó, 10km futás után sem volt izzadtságszagom, ami azért elég szép teljesítmény.

Első természetes, alumíniummentes, cruelty free dezodorom. Ki kellett tapasztalni a használatát: először csak odatartom a hónaljamhoz pár másodpercre, hagyom hogy kenhetővé váljon a testmelegtől, és már használható is. Az illata kicsit szúrós, természetes nem mű. A hatásával maximálisan elégedett vagyok, este zuhanyzás után használom, másnap egész nap jó illatom van. Két negatívum miatt vonok le egy csillagot: az egyik, hogy valóban szárít, az első pár használat után cafatokban hámlott le a bőr, szőrtelenítés után pedig kifejezetten fájdalmas élmény volt a használata. Mivel a hatása nagyon jó, ezért ezekre csak picit oda kell figyelni h ne kenjek túl sokat, szőrtelenítés után közvetlenül ne használjam és akkor rendben lesz. A másik negatívum az ára, sajnos kézműves deók közt is az egyik legdrágább, de cserébe az egyetlen stiftes kivitelű, amit találtam (nem kell tégelybe kézzel nyúlkálni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

UPDATE

feketebakancs

2018. április 21.

Nagyon jó illata van, amint megszagoltam gondolkozás nélkül meg is vettem. Szóltak, hogy nem izzadásgátló hatású, ami meglehetősen zavar, de az illatom tényleg nagyon kellemes estére is. Nagyon vékony rétegben kell felkenni, én nem tapasztaltam száradást. Az egyetlen negatívum vele, hogy roppant nehéz csavarni a stiftet, páromnak kellett segíteni benne, mikor én már kezdtem azon gondolkozni, hogy felvágom a tubust. Sajnos kicsit drága, de ezt nem veszem negatívumnak, mert mindenki meg tudja ítélni ér-e neki ennyit egy alumíniummentes, állatbarát dezodor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

Dexter

2018. április 3.

Ennek a dezodornak a citromfüves verzióját használom. Nekem nagyon bevált, az általam próbált kb. 4 természetes dezodor közül egyedül ez használ: nagy melegben is még nap végén is a citromfüvet érzem, nem az izzadságszagot. Néha egy kicsit kiszárítja a hónaljam, olyankor egy-két napig más dezodort használok. (Amire figyelni kell, hogy a használat előtt kézzel pár másodperc alatt egy kicsit fel kell melegíteni a krémet, hogy kenhetővé váljon.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol