Etro

Ár:   25 000 Ft és 34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   25 000 Ft és 34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Hűsítő ánizslikőrillat és metsző citrusosság keveréke.

Illatösszetevők: csillagánizs, rózsafa, bergamot, jázmin, édeskömény, kömény, írisz, ámbra, pézsma és vanília.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

egyboszorka

2017. december 9.

Jajj, gyerekek! Solutio Ipecacuanae nevű köptető, mint parfüm! Áhhháháhááááá! A gyengém! Imádom iszogatni, de legfőképp szaglászni, tiszta tüdő és légutak, isteni illat, mi kell még?! Dupla adagot íratok a férjecskémmel minden megfázáskor, téli időszak forralt bor, puncs, tojáslikőr és ipecacuanás köptető nagydózisú fogyasztása nélkül egyszerűen elképzelhetetlen! Perverzió, perverz dió a köbön! Nyami- nyami!
Kifújáskor rajtam orrbavágóan erős ánizs és édeskömény, csipetnyi bergamottos frissességgel tuningolva, ez akár elrettentő példa is lehetne, mivel az ember egy parfümtől komfortérzet növelés terén nem ezt várja! Aztán pofika befog a köményszekciónak, jókedvű vanília édesíti be a brigádot, lehelletnyi írisz finomítja az összhatást, hangyányi ámbra dobál csókocskákat, szépen tompítva az ánizsos túlburjánzást. Garantált frissesség, bődületes öröm, hogy lehetek köptető illatú anélkül is, hogy a barna gyógyszertári üveg tartalmát magamra applikálnám! Az utóbbi időben úgyis ellanyhultam, a szép édeskés- virágos nőies illatokat zaklattam kitartóan és módszeresen, most jöhet majd egy kis kilengés és vagányság, amiből ez a maximum, amit mostanság el bírok viselni. Zseniális négyévszakos, korosztályfüggetlen illat. Etroék uniszexnek hírdetik, rajtam nagyon nőies, a férjem nem hajlandó kipróbálni, mondván, hogy nem akar köptetőillatú lenni, elég neki a Bradoderm, az is megviseli az idegeit.... Szóval érdekes lehet, férfibőrön mit tud....Ánizsgyűlölők körében komoly atrocitásokat szenvedhet el lelkes viselője....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 9.