Etro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2013. február 7.

Lelőhely:   Le Parfum

Illatösszetevők: szegfű Zanzibárról, rózsabors, gyömbér, narancs, geranium, rózsa, lime, vanília és pézsma.

bekei.barbara

2013. november 12.

Csatlakozva az előttem szólóhoz valóban a szegfű a domináns jegy ebben az illatban. Én magam imádom azt az apró fejű, rózsaszínű kis virágot, ami a kertünkben szokott virágozni, de ez után a gyöngéd öröm utáni rajongásom megmarad szimplán a virágoskertek berkein belül. Így magamra fújva, semmi köze hozzám :)
A szegfűt a fűszeresség hangsúlyozza ki, számomra a rózsabors és a szegfűszeg érződik ki, egy kis gyömbérrel megspékelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

Amanda

2013. március 22.

Mondanom sem kell, hogy a szegfű a főszereplő, tehát aki szereti a szegfűs illatokat nem fog csalódni. Ám hogy legyen benne egy kis csavar, amúgy Etro módra, ez a virágosság hip-hopp átlényegül mézespuszedli illattá, nagyon érdekes, úgy gondolom ezért a kis varázslatért a gyömbér és a vanília a ludas. Nekem tetszik, sikerült túllépni a szegfü kicsit unalmas feldolgozásain.
Az élményért viszont mélyen a zsebünkbe kell nyúlni, csak ezért 4-es.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 22.

Az élményért viszont mélyen a zsebünkbe kell nyúlni, csak ezért 4-es.