Etro

Ár:   25 000-34 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 14.

Ár:   25 000-34 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

Aithra (Etra) királynő Thézeusz anyja volt, illata enyhén pikáns, finom virágok és vanília puhította mediterrán fűszerbomba.
Fahéj Ceylonról, fűszerek, tej, geranium, rózsa, szantálfa, ámbra, vanília és pézsma.

Üvegében Etro Etra
Ár: 18000 Ft , Eladó: malvada
Állapot: 100 ml/kép, Helyszín: Budapest, Margit híd budai hídfőhöz közel, fizetés: személyesen lakcímemen, vagy posta, egyéb
Fújós - Etro Etra
Ár: 2000ft,/5ml és 3500 ft/10 ml , Eladó: egyboszorka2.0
Állapot: Saját parfümből fújt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

kvin

2019. december 11.

Update:
Tavasz után télen is próbára téve egy fújás erejéig, Felpontozom, de csak egy picit.
Bár már nem érzem annyira gyomorforgatóan rózsásnak, mint melegben, de rajtam akkor is az dominál, nagymamás szappanos minőségben. Plusz pont, hogy hideg időben már előjön némi pikáns fűszeresség, viszont összességében akkor is gyengécske, hamar elhalványul. Ezért csak +1 pont.

Annyira vártam ezt az illatot! Olyan jókat olvastam róla, ráadásul leírás alapján is várományos: orientális-fás, meleg fűszeres, no és a sok izgalmas összetevő... koriander, kardamom, paprika, csupa pikáns illatjegy sok-sok fával karöltve, a rózsafa egzotikussága, a fenyősen fanyarkás cédrus és pézsmás-szantál páros puhasága... nos igen, ez így leírva mind szép és jó, de nagy szomorúságomra annyira, de annyira nem működik rajtam, hogy azt el nem tudom mondani!
Méghogy mediterrán fűszerbomba?! Bár az lenne!
Kifújás után konkrétan percekig élvezhetetlen - az én orromnak - full RÓZSA, amit nagyon nem szeretek és rózsa, rózsa minden mennyiségben, ami minden mást fölülír! Nem érzem a többi jegyet, még ha ott is lenne, mert nem bírok egy jó mélyet beleszippantani, annyira felfordul a gyomrom ettől a tömény rózsakölnitől.
Órácska múlva felüti fejét egy kis szantálos pézsmás cucc, némi vaníliával - ez utóbbi kifejezetten nem segít - de nekem akkor is egy erőteljesen rózsás parfüm marad, amit sohasem szeretnék viselni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Update:

Méghogy mediterrán fűszerbomba?! Bár az lenne!

csylvie

2019. augusztus 22.

Én szeremes lennék ebbe az illatba, mámorosan csodás, a könnyem is kicsordult, hogy csodára bukkantam, amikor először magamra fújtam. Ám botrányosan hamar elillan, úgyhogy maradt egy 5ml-s futó kaland. Borzasztóan sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Sompi1

2019. június 22.

Az illat nagyon tetszene, de egy órát sem tart rajtam :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 22.

Az illat nagyon tetszene, de egy órát sem tart rajtam :(

Ria13

2017. március 19.

Meseszépen megkomponált illat, szerintem időtlen és nem életkorhoz, hanem személyiséghez kötném!Aki emlékszik még az Issey Miyake Le Feu D'Issey parfümjére, annak tetszeni fog!Nagyon hasonlít rá, csak az Etra picit frissebb, lágyabb, kevésbé buja és tartós (SAJNOS!)...Én nagyon szeretem.Királynői illat, de inkább a visszafogottabb fajtából😀Valahogy olyan, mint amikor az álruhás királynőt akkor is felismerik, ha nem a legpompázatosabb és legcsillogóbb ékszereit viseliKülső és belső szépségével mindenképpen kiragyog a tömegből!Nem a trendi, "nagyonunomhogymindenkinekugyanolyanvattacukorillatavan" tucatbóvli, mégis viselhető, föleg nappalra ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 19.

a12smuk

2016. augusztus 28.

Hogy tudnám őt szeretni!A kezdeti orrbavágó fűszerességét a paprikával, korianderrel,ami szép fokozatosan elcsitul és átveszi helyét a vanília a szantál puhaságával de a fás jegyek markáns erejével.A rózsa rajtam sehol-nem hiányolom!!-viszont enyhén jázminos pézsmás az utóélete,ami sajnos nagyon hamar elérkezik.Fáj a szívem érte, nagyon,de a királynő, akárcsak a királyság, túl gyorsan elillan,így soha nem lesz az enyém:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Örök illat. Nagyon finom, de hogy ez nekem igazán jól álljon, még el kell telnie pár évnek. :) Kivárom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 18.