Etro

Ár:   41 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. június 10.

Ár:   41 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Ölelkező virágok. Piruett egy aranyszőnyegen: rózsaszirmok gyémántként elrendezve, majd ámbraáradat édes, felelmelő hullámai. A nyárutó utolsó ellobbanó melegsége.

Illatösszetevők: bergamot, levendula, őszibarack, rózsa, galbanum, Tonkabab, Perùbalzsam, vanília, Labdanum, ámbra, pézsma, Coumarine

Ár: 25000 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: 100/80-85 ml, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost, MPL...

Masnuci

2021. február 3.

Ezzel az illattal épp úgy jártam, mint a Lancome Magnifique edp-vel. Na nem mintha hasonlítana a két illat, hanem az érzés, amit ad mindkettő, na az valami varázslatos. Teljesen eggyé olvad velem, mintha nem is parfüm lenne rajtam, hanem ő lenne az én aurám. Puha, meleg és simogató. A kezdeti bergamott-perubalzsam-levendula hármas hamar felpuhul és egy édeskés alapba ágyazott nagyon kellemes de nem szokványos virágos púder illattá válik rajtam. Tartóssága kiváló, 12 órás műszakot simán kibír.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 3.