Etro

Ár:   56 250 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 14.

Ár:   56 250 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Pézsma, szantál, bergamot, grapefruit, verbéna, rózsa, gajakfa, lime.

vanillacaramella.sweet

2019. október 30.

Jajjh nekem... Hiába vannak benne számomra kellemes jegyek, ez az egyik illat,amivel ki lehet kergetni a világból (a másik a Kenzo - J.Elephant). Nagyon nagyon nem, egy erős, számomra kellemetlen szúrós katyvasz. Érthetetlen számomra is, ne szapuljon senki. Pedig az erős, tömény illatokat is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

pomme

2019. október 29.

Nagyon hasonlít a leszáradása a Victoria's Secret Lights Off-ra frissen fújva, csak hogy ilyen értelmesen fogalmazzak :D Nálam a VS nyert, mert bár nagyjából ugyanazt kapom, de az Etro az elején nagyon koszos-földes illatú, kell neki egy jó fél óra-óra, mire finom lesz (de akkor nagyon). A VS ugyanezt a finomságot tudja az első pillanattól kezdve, és nagyon nem is változik, talán csak kicsit nőiesebb lesz a végén. Ja és a VS százszor tartósabb...
Uniszex, de inkább a férfias oldalon, amit én nem bánok, de nem biztos, hogy az ellenkező nem örül neki :D A negatívumok ellenére ha találok akciósan, akkor lehet, hogy veszek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

bombi19

2016. március 3.

Ez az illat, ami engem megnyugtat. Örök társ a hétköznapok forgatagában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Ez az illat, ami engem megnyugtat. Örök társ a hétköznapok forgatagában.

Milla

2014. április 16.

A kedvenc, az örök, a 'leg' :)
Egyszerű, letisztult, önbizalmat kölcsönző, puha varázslat. Sajnos az én bőrömön nem igazán tartós, de ez nem akadályoz meg abban, hogy újra és újra megvásároljam. Ha csak egyetlen illatom lehetne ( szerencsére ez a veszély nem fenyeget :) ) akkor az Etro Musk lenne az.
És igen, férfiakon is jól működik. Kifejezetten...:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 16.

A kedvenc, az örök, a 'leg' :)
És igen, férfiakon is jól működik. Kifejezetten...:)

Elen

2013. december 1.

Eleinte nem sok bizalmam volt benne. Meg se szagoltam, annyira nem érdekelt. Aztán az egyik barátnőm ódákat zengett róla, gondoltam, abból baj nem lehet, ha kipróbálom a mintámat. Egy forró nyári napon kentem a csuklómra belőle, majd elmentem egy egész napos szabadtéri sütős-főzős összejövetelre. Közben mosogattam, mindent csináltam, az illat - bár nem egy harsány darab - kibírt rajtam kb. 12 órát. Végtelenül megszerettem mindeközben. Bújós, harmonikus, kellemes illat. Rajtam a zöld jellege csak a kezdet kezdetén jelentkezik, utána inkább fás. Azt hiszem, állandó darab lesz az illatgardróbomban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. december 1.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. július 29.

Bergamotos mósusz, zöld, üde felhangokkal. Niche illatként nem olcsó, de leginkább hasonló a mostanában aranyáron mért Nerval Moschus Green Love olajhoz, amivel a nyolcvanas években kenegettük magunkat fillérekért. Tartós, egésznapos illat, férfiakon is nagyon jó tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 29.