Etro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 14.

Lelőhely:   Le Parfum

A ház emblematikus illata transzparens, érzéki reneszánsz mese Toszkána és Umbria klasszikus kastélyairól, kerjeiről és szerelmeiről.
Bergamot, lime, neroli, bazsalikom, bors, írisz, cédrus, benzoin, sziklarózsa.

Palomita

2018. február 15.

Az első niche parfümjeim egyike, még Zólyomi Zsolt fújta a csuklómra a Le Parfum-ben :) tele volt mindkét karom finomabbnál finomabb tavaszi illatokkal, de azonnal tudtam, hogy ő lesz a befutó, pedig akkoriban egyáltalán nem kedveltem a citrusos illatokat, még kánikula idején sem. A Pegaso azonban más, mint a többi citrus: a lédús, savanykás jegyek mellé már a fejillatban bekúszik valami puha, száraz púderesség, amit az olasz fűszerek csak még jobban kiemelnek. A púderesség ellenére a leszáradás során sem édesedik be, végig friss és uniszex jellegű marad. Nagyon izgalmas, mégis komfortos és elegáns illat, amit mindennap jólesik viselni, és abszolút irodabarát. A tartósságáról és a hatósugaráról megoszlanak a vélemények, de nekem nem volt rá panaszom sem régen, sem most a kis mintára, amit nosztalgia céljából szereztem be. Szerintem egy nagyüveges is felkerül a wishlistre, nagyon hiányzik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.