Etro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Momojka, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Le Parfum

Illatkategória: v9rágos-gyümölcsös

Fejjegy: mandarin, harangvirág

Szívjegy: lótusz, tavirózsa, ciklámen, vadrózsa, ylang-ylang, barack, dinnye

Alapjegy: pézsma, írisz, szantál, vanília, ámbra

Flami

2019. január 23.

Egyetértek az előző véleményezővel, hogy ennél szebb illat nem létezik!!! :-)
Kifújtam és azonnal elvesztem, nem kell itt várni, hogy pl. leszáradjon, ez azon nyomban elvarázsolt.
A tökéletes tisztaság-virág-testápoló-púder illat, ahhh.
Locsolni akarom magamra egész nap!!!!
Ezek után vágyom a parfümre is, mert állítólag hasonlít, csak az tartósabb.
Ha valakinek van akár ez, akár az és megunta, kérem, jelentkezzen és felvásárolom az összes üveget! :)
Ruhán egészen jól megmarad, jobban mint bőrön.
És még valami :), megérkezése napján, miközben bódultan élveztem az illatát, fizetésemelést kaptam. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 23.

Egyetértek az előző véleményezővel, hogy ennél szebb illat nem létezik!!! :-)
A tökéletes tisztaság-virág-testápoló-púder illat, ahhh.
Locsolni akarom magamra egész nap!!!!
Ezek után vágyom a parfümre is, mert állítólag hasonlít, csak az tartósabb.
Ruhán egészen jól megmarad, jobban mint bőrön.

HDR

2018. július 15.

Első felindulásomban azt mondtam,hogy ez kell nekem, nekem találták ki és ennél szebbet nem éreztem soha. Aztán csitult az első hév. Krémes, virágos de egyben friss és üdítő kompozíció. Jol kiérzem belőle azt a fajta lótuszvirág illatot amit a rózsaszín Nivea eme tusfürdője ad, szépen megy mellé a dinnye is. Ha valaki ilyen jellegű "ápolt illatot" keres, feltétlenül próbálja ki. Nem a kifejezett tisztaság, vagy "bőr" illat, mint az Omnia Crystalline vagy a Molecules illatok. Beugrott róla Alfred Shung Shi parfumje, de az kicsit mű es torokkaparó, ez meg nem. Ez annál lágyabb es nem annyira direkt mint amaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.