Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2013. szeptember 30.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Mattító lapocskák egy kicsi szivaccsal és tükörrel. Segít felszívni a felesleges olajat az arcbőrről, azonnali matt hatást eredményez.

Kiszerelés: 50 db lap

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Pandácska

2013. november 13.

Egy nagyon cuki és csini dobozban vannak a mattító lapocskák. Még tükör is van benne, így bárhol, bármikor használható. Sokkal jobban szeretem a "szivacsos" mattító lapocskákat, mert így kézzel nem is kell hozzáérni, higiénikusabb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.