Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 5.

Kétvégű szemhéjárnyaló applikátor az optikailag nagyobb, cuki szemekért.

Shea vaj, ligetszépe és argán olaj kivonatai védik, hidratálják az érzékeny szemkörnyéket.
Paraben, etanol, talkum és benzophenon mentes.
Először árnyékoljunk a szem alatt 3-5 mm-re a sötétebb színnel, majd második lépésként vigyük fel a világos színt highlighterként az alsó szempillák tövébe, töltsük ki a szem és az árnyék közötti részt.

Kiszerelés: 2 g

anna09

2016. szeptember 10.

Szerintem nem jó semmire, reméltem, hogy kiemeli a szemem, de nem tette bár ez a szem formám miatt is van. De néha orr, szemcsont kontúrozásra használom. Tartósnak se mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

rocksteadycat

2014. július 17.

Sokáig szemeztem vele, nagyon megérte. Szépen kiemeli a szemet, könnyű viselet, hamar felvihető. Jól ápol, és nagyjából 4-5 órát kibír javítás nélkül. Nem ült bele a ráncokba sem. Ajánlom! :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 17.