Etude House

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2019. június 11.

Fixáló púder, amely egy mozdulattal eltűnteti a ráncokat és a pórusokat. Puha és selymesen matt finisht hagy, kontrollállja a faggyútermelést és hidratálja a bőrt.

smkati

2019. augusztus 31.

Kiválóan hozza a matt bőrfelszínt, de sajnos emellett a szárazabb felületeket rendkívül - helyenként vállalhatatlanul - hangsúlyozza. Próbáltam változtatni a felviteli technikán, vagyis a pamacs helyett ecsettel vittem föl a púdert, de ez nem jelentett megoldást. Módosítottam a használata előtt felvitt krémen is, de sajnos így sem jártam sikerrel. Egyelőre nem adom fel, mert előfordulhat, hogy én csinálok valamit nagyon rosszul, ugyanis elbizonytalanít, hogy az itteni véleményeket olvasva rajtam kívül mindenkinek bejött.
Összegezve: akkor hozza az általam várt eredményt, ha a bőrfelszínem hibátlan. - És sajnos nem mindig az...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Izar

2019. június 19.

Az egy dolog, hogy brutál jól mattitja az extrém zsíros bőröm, és eszméletlen selymes lesz tőle, valamint elég szépen "retusál" is, de...

Több koreai oldalon is megemlítik, hogy ez a púder (meg kb. minden silica alapú cucc) száraz samponnak is használható. És tényleg! Tegnap hulla voltam, így nem bírtam már magam rávenni a hajmosásra, reggel meg nem szeretek mosni így télen, mert sok a hajam és nagyon nehéz rendesen megszárítani. Volt régen a LUSH-nak egy száraz samponja, ami gyakorlatilag por állagú volt, de nagyrészt talcum volt az összetevője, nem silica. Nem szerettem, nem csinált kb semmit a hajammal, de most úgy voltam vele, megpróbálom ezt ugyanúgy használni, lesz ami lesz.

És csoda történt!

A reggel még lelapult, sajnos már zsíros hajam ezután olyan életteli és "tiszta", hogy alig hiszem el. Tapintásra is csikorgósan tiszta, és ha szükség lenne rá, még egy további napot simán kibírna mosás nélkül. (Mondjuk nem akarom feszegetni a határokat és azért szoktam rendesen hajat mosni, csak mondom. :-))

A tenyerembe szórtam belőle és dolgoztam el alaposan egy-egy területen, majd még átfésültem a hajam, hogy véletlenül se legyen sehol fehér folt benne. Tökéletesen felvette a púdert, semmi természetellenes hatása nincs, egyszerűen csak frissen mosottnak tűnik a hajam, és nem lapul a fejemhez. Még Anyum is megkérdezte reggel, hogy hogyan tudtam hajat mosni úgy, hogy ő nem vette észre. :-) Reggel még volt egy kis matt hatás, de mostanra (17:10) már teljesen természetesnek néz ki. Ráadásul szerintem a loboncom illata is üdébb, pedig ez a púder emlékeim szerint illatmentes, de valamiért mégsem érződik a főnököm cigifüstje most a hajamon.

Szóval imádom ezt a púdert, és ez most egy olyan új funkciója, aminek rettenetesen örülök, főleg így télen. (Dús a hajam, és amíg megszárítom és kivasalom, az egy örökkévalóság...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

És csoda történt!

hambi

2019. június 6.

Nekem a pressed powder van meg. Ezt választottam, hogy nálam lehessen akárhol. Nagyon tetszik eddig, szépen mattít, selymes utána a bőr, jó az illata - olyan kóreai 😀
Jól záródik és még tükör is van benne. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Jól záródik és még tükör is van benne. Nem csalódtam.

veronka052194

2019. május 24.

pöpec. nagyon jól mattít:) és tök jó, hogy nem színezett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

pöpec. nagyon jól mattít:) és tök jó, hogy nem színezett

henczen

2019. március 14.

Tartós, nagyon jól használható púder, egyetlen negaíytvum, hogy nekem sajnos előhozza az apró ráncokat a szemem alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Lencseee

2019. január 16.

számomra ez a laura mercier púder koreai dupe-ja:-) természetesen nem tud annyi ideig és annyit, de nem is kerül annyiba. póruseltűntető, álomkönnyű, nekem jól funkcionál, igaz ezt mondom úgy, hogy engem nem zavar, ha újra fel kell vinnem a nap folyamán. ár-érték arányban nagyon jó!
Update: miután elfogyott ez a csoda, belevetettem magam a highendes púderek kipróbálgatásába (volt MAC, Bobbi, Mercier...a KVD még úton van) és csak abban erősítettek meg, hogy ez nem 5, hanem akár 6 csillagos is az ötös skálán! Hibátlan, és mindez kb 2500 pénzért. Én újraveszem, amire az innisfree no sebum púderjét kivéve példa még nem volt. A nagyon drágákat meg vagy elhasználom egyszer, vagy hamarosan itt kötnek majd ki:-P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

anitakiss1982

2018. november 23.

Nagyon szeretem ezt a púdert, több koreai púder mellet ez az egyik kedvencem. Láthatatlan a bőrömön és egész nap tartós marad tőle a sminkem, nem is fényesedik át. Bár az én bőröm zsíros, kombinált mégsem kell napközben újra felvinnem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

dio14

2018. szeptember 5.

A legjobb púder, amivel eddig találkoztam, gyönyörű, photoshop hatású bőrt csinál, a pórusokat tényleg eltünteti. Az adagolására rá kell érezni. Én a márka bb krémével használom, együtt nagyon szép bőrt tudok velük elérni. Az meg pluszpont, hogy nincs benne semmi felesleges összetevő. Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

viragi

2018. augusztus 23.

A 3W-s púderem mellé (esetleg helyett) kerestem valami kisebb kiszerelésűt, és róla jókat olvastam, tetszett a minimalista összetétel:-) Nagyobb reményeket fűztem hozzá, mint amit végül beváltott. A 3W-t biztos nem cserélem le erre, mert ez sem tart pár óránál tovább, de a szivacsával sem vagyok megelégedve, olyan műanyag érzésem van a használatakor, nem olyan puha és elég sokszor kell felvinnem azt a mennyiséget, amitől matt lesz a zsírosan fénylő homlokom és orrom, ráadásul hiába van fehér bőröm, úgy érzem, hogy ez túl fehér nekem. Tetszik, hogy nincs illata és nem okoz semmilyen irritációt, de nem fogom újravenni, ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

nefelejcs93

2018. július 30.

Én Oh my brush Vikinél nagyon jókat olvastam róla ,megrendeltem és milyen jól tettem.A csomagolás egyszerű, de nagyon jól záródik,hatalmas mennyiség, nagyon finomra őrölt benne a por,illatmentes,mattit,semmiféle allergiát nem okozott.Érzékeny bőrüeknek nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 30.