Etude House

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: nayao, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. január 17.

Kategória:   Ajakápolók

Puhává változtatja az ajkakat, és ápolja is őket. A benne található cukor segít eltávolítani az elhalt bőrrészeket.

Funnyface

2017. április 2.

Könnyen kiszárad az ajkamon a bőröm, a száraz foltokon pedig fennakad a rúzs. Gondoltam majd egy ajakradír megoldja a helyzetet. Sajnos, nem a megfelelő terméket választottam a bőrömhöz. Rendkívül folyékony, átlátszó termék, nagyon kevés, viszont gyengéd cukor kristályokkal.Reményeimmel ellentétben az én száraz ajkaimon nem segített, sőt a használata csak még jobban kiszárította a bőrömet, és cserébe még a száraz foltokkal sem tudott megbírkozni. Mivel ennyire folyékony mindig belement a számba, rendkívül keserű az íze... Nekem sehogy sem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 2.

telelle

2016. február 19.

Nem rossz, teszi a dolgát, bár nekem kicsit sok az a tömény barackillat. És tudom, hogy nem evésre tervezték, de keserű és fúj, és hiába próbálom elkerülni, a dörzsizésben valahogy mindig jut a számba egy kevés. Ez persze nem mínusz pont, csak finomítani kell a technikámon. A csomagolása viszont nagyon aranyos :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sucrose, Butylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Squalane eo 1 0